Tatuaże, które zasługują na medal z ziemniaka

Tatuaż na obojczykach dziewczyny

Lana Del Rey w jednej ze swoich piosenek śpiewa o tym, że „życie imituje sztukę”. A wiadomo, jak to z imitacjami bywa. Mamy dla was kilka przykładów tego, jak nie należy zamieniać swojego życia, a konkretniej ciała w tak zwane „dzieło sztuki”.

Czy zastanawialiście się kiedyś, co znaczą te magiczne znaczki?

 

orientalny tatuaz na plecach

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Orientalne inspiracje podczas wyboru wzoru do wytatuowania chyba nigdy nie przestaną zaskakiwać. W powyższym wypadku jest to krótkie, ale konkretne zdanie. Nie jem mięsa, ale gryzę. Nie wiemy, co robi tam cyfra 88, ale na pewno ma swój sens i nie znalazła się tam przez przypadek.

Jon Bon Jovi i jego (nieco zmodyfikowane) życie

Tatuaz "It;s my life"

Każdy z nas ma jakąś ulubioną piosenkę i fragment, z którym się uosabia. Nim poczujemy jednak, że to właśnie „ten” fragment, chcemy utrwalić na naszym ciele, warto sprawdzić kilka rzeczy. Przykładowo jak się nazywa artysta, którego tak bardzo lubimy. Możemy ewentualnie upewnić się, czy tekst brzmi tak, jak nam się wydaje.

Pamiątka po wizycie u dentysty

Tatuaż z zębem

Zwykle osoby, które robią sobie tatuaże, mówią, że to forma pamiątki, wspomnienia czegoś, kogoś. Interpretacje mogą bywać różne, ale tutaj nasuwają się przede wszystkim dwie. Osoba jest dentystą lub ktoś po prostu upamiętnił swój zepsuty ząb trzonowy, bo czemu nie.

 Mięsko chociaż zjedz, ziemniaczki zostaw?

Tatuaż z napisem: Pamiętaj Słowa Matki

Można uznać, że to piękna sprawa — tatuaż przypominający nam o naszej rodzicach. Przypominający jest tu słowem kluczem. Mamy pamiętać słowa matki, ale…jakie one właściwie były? No nic, ważne, że właściciel tego dzieła wie.

Kim zostaniesz, jak będziesz duży? Komputerem

Tatuaż kod kreskowy

Na pierwszy rzut oka widzimy tu kilka rzeczy: kod kreskowy, wejście jak do podłączania projektora, może pod spodem wejście słuchawkowe, USB i do kabla sieciowego. Podejrzewamy, że szczęśliwy właściciel tego tatuażu jest informatykiem albo myśli, że jest komputerem.

Pani się nie martwi, zmieścimy się

Tatuaż

My straciliśmy nadzieję w kwestii rozplanowania miejsca na plecach tej osoby, ale oddychamy jakimś cudem dalej. Trochę ciasny odstęp, ale jak to mówią: własny. Mamy nadzieję, że ów pan lub owa pani również mają się dobrze i nie tracą nadziei.

Na zakończenie: klasyk nad klasyki

Tatuaż

Sądzimy, że tutaj komentarz jest zbyteczny. Wszystko jest jasne. Przesłanie jest proste, warto byłoby dodać do tego memowe „a kto umarł, ten nie żyje”. Dzięki temu zyskujemy nową, piękną sentencję, która poruszy nasze serca.

Tekst: Klarysa Marczak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News