TARGI RZECZY ŁADNYCH

18 i 19 kwietnia 2015 r. odbędzie się 5. edycja TARGÓW RZECZY ŁADNYCH – imprezy, której celem jest promocja dobrego designu dostępnego dla szerokiej publiczności. Będzie to największe z dotychczasowych wydarzeń – w nowoczesnej przestrzeni biurowca Plac Unii City Shopping zaprezentuje się ponad 130 firm i projektantów, odbędą się spotkania, wykłady i warsztaty o szeroko pojętym projektowaniu.

Podczas dwóch dni wiosennej edycji każdy będzie mógł zapoznać się z najlepszym wzornictwem przedmiotów codziennego użytku i kupić od ręki: meble, elementy wyposażenia wnętrz, lampy, porcelanę, tkaniny i inne oryginalne produkty najciekawszych polskich marek, także w wydaniu retro. Dla dzieci i ich rodziców będzie czekała bogata strefa z ofertą dla najmłodszych – zabawkami, książkami i meblami. Wielu wystawców – niektórzy będą prezentowali się w Warszawie po raz pierwszy – zapowiedziało specjalne premiery nowych produktów oraz atrakcyjne targowe ceny.

Osobną atrakcją targów będzie strefa PRINT ze znakomitym wyborem prac najciekawszych polskich grafików, m.in.: Dawida Ryskiego, Pawła Jońcy, Patryka Mogielnickiego, Katarzyny Boguckiej i innych. Na ich stoiskach będzie można znaleźć oryginalne sygnowane plakaty, serigrafie, druki, książki i notesy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Targi Rzeczy Ładnych to także wykłady i spotkania. Tym razem porozmawiamy o projektowaniu dobrego stylu życia. Wśród gości tej edycji m.in. znakomity reporter FILIP SPRINGER, autor głosnych książek o architekturze i przestrzeni publicznej „Wanna z kolumnadą”, „Źle urodzone” i „Zaczyn. O Zofii i Oskarze Hansena”. Podczas Targów odbędzie się także premiera książki „Akademia designu” z udziałem Ani Grużewskiej i Tomka Rygalika.

Wiosenna edycja Targów Rzeczy Ładnych odbędzie się 18-19 kwietnia w biurowcu Plac Unii City Shopping przy ul. Puławskiej 2 w Warszawie. Zaprezentuje się 130 najciekawszych polskich projektantów i producentów. Imprezie towarzyszą spotkania i wykłady 
o projektowaniu, designie i architekturze;

Targi Rzeczy Ładnych

18-19 kwietnia

Godz. 11-19

Plac Unii City Shopping ul. Puławska 2

Warszawa

Wstęp 5 zł

wystawcy

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News