Tańcząca z rekinami. Odważna sesja Iriny Britanovej

Dziewczyna w szortach i biustonoszu pływa obok rekina

Rekin w naszej świadomości funkcjonuje jako drapieżna ryba, która, gdy tylko wyczuje krew, to nie zna litości. Dzięki produkcji filmowej „Szczęki” zapamiętaliśmy rekina jako ludojada, którego raczej nikt nie chciałby spotkać na swojej życiowej ścieżce. Irina Britanova zdecydowała położyć kres temu przeświadczeniu.

Modelka najwyraźniej miała dość słuchania opowieści, o tym, jakimi rekiny są strasznymi podwodnymi potworami. Aby utrzeć nosa, wszystkim myślącym w podobny sposób, Britanova podjęła niezwykle odważny krok.

Modelka, znana już z podwodnych sesji, tym razem dała się fotografować w towarzystwie rekinów. Sesja odbyła się na Oceanie Indyjskim. Irina Britanova zrzuciła wszystko, co miała na sobie, a następnie dała nura w domowe pielesze rekinów, by udowodnić, że nie taki rekin straszny jak go malują.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Za sesję odpowiedzialny był Andrey Nekrasov, który często zagląda ze swoim aparatem do podwodnego świata i niejedno już tam widział, co można sprawdzić na jego stronie.

Biała, naga, odważna modelka pływa pod wodą obok dwóch rekinów, dużych drapieżnych ryb. Biała, naga kobieta pływa pod wodą obok drapieżnej ryby trzymając się jej płetwy Biała, naga kobieta nurkuje pod wodą w towarzystwie kilku drapieżnych ryb Biała, naga kobieta pływająca pod wodą z dwoma rekinami W słuszność teorii Iriny Britanovej o łagodnej naturze rekinów wierzycie na własną odpowiedzialność. Polecam zachować ostrożność podczas nadchodzących wakacji. Warto będzie zastanowić się dwukrotnie, zanim złaknieni selfie z rekinem zaczniecie na przysłowiowe hurra skakać za burtę.

Tekst: Jakub Paciorek

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News