Tampony z marihuaną: kolejny wymysł czy złoty środek ?

tampon w zielonej otoczce

Dziewczyny! Pewnie nie jedna z was przeżyła ultra-bolesną miesiączkę. Czyżby pewna amerykańska firma znalazła lek na całe kobiece zło?

Każda z Was przechodzi przez to raz w miesiącu. Matka natura przychodzi z radosną nowiną- hey, nie jesteś w ciąży! A tak na serio… Niektóre z was nawet nie zauważą miesiączki, przychodzi, odchodzi, nic wielkiego. Niestety, nie wszystkie mamy tyle szczęścia.

Amerykańska firma Foria zaprezentowała rewolucyjny produkt, a mianowicie czopki dopochwowe, posiadające w swoim składzie marihuanę, mające pomóc uśmierzyć bóle menstruacyjne.

Rosnący krzak marihuany

Foria to dynamicznie rozwijająca się na rynku zachodnim firma, specjalizująca się w zastosowaniu marihuany medycznej. O firmie było głośno, gdy wypuściła na rynek olejek na bazie kokosa i cannabis, który podobno wydłuża kobiecy orgazm o 15 minut. Wow, pewnie nie jedna z was lekko się uśmiechnęła na samą myśl. Aktualnie dużą popularnością cieszą się tampony a właściwie to czopki dopochwowe zawierające marihuanę, pomagające uśmierzyć ból menstruacyjny oraz pozbyć się uciążliwych skurczy.

https://www.instagram.com/p/BSzftvdFBtw/?taken-by=foriapleasure

Aktualnie magiczne tampony kupić można tylko w stanie Kalifornia oraz Kolorado w Stanach Zjednoczonych. Cena tego cudownego produktu to ponad 40 dolarów za 4 czopki, ale jak wynika z opinii kobiet, warto. Czopki pomagają złagodzić ból, co więcej pomagają się odprężyć i zrelaksować całemu ciału. Producenci zapewniają nas o naturalności swojego produktu, który zawiera organiczne masło kakaowe, CO2 Distilled THC Oil i Kannabidiol (CBD). Wszystko dzięki wspaniałej marihuanie. Nic tylko czekać aż pojawią się w Polsce.

Dziewczyna z tamponem w nosie

Tekst: Jagoda Ciesielska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News