Talkshow sobotniej nocy

#1 Will Ferrell i Chad Smith

Tego duetu bliźniaków nikomu nie trzeba przedstawiać. Will Ferrell i Chad Smith. Są wręcz identyczni. Nawet Jimmy nie umie ich odróżnić. Aby przekonać się który jest który, zorganizował klasycznym drumm-off, czyli pojedynek perkusyjny. Wynik jest zaskakujący. Podobno mają niedługo zaprosić do konkurencji z nimi perkusistę Metalliki Larsa Urlicha.

#2 Jared Leto

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Jared Leto, gwiazda muzyki rozrywkowej, wokalista i gitarzysta trio 30 seconds to mars. Mimo coraz starszego wieku, czas zdaje się go omijać. Po rozdaniu Oskarów zapuścił brodę i jest z tego powodu bardzo dumny. Niestety Fallon chyba minął się z powołaniem, może powinien zostać fryzjerem… ?

#3 Robert Downey Junior

Pojedynek mistrzów. Patrz w oczy, nie kichaj, nie mrugaj! Iron Man jako oldschoolowy Indianin, górska sceneria i rozkminy które sprawią, że zamiast mrugać będziesz płakać ze śmiechu.

#4 Terry Crews

http://www.youtube.com/watch?v=fH26boHgfQw

Old Spice , Terry Crews  i dziwnie zliftingowany Fallon. Jeden kulturysta, jeden komik, dwa wyrzeźbione ciała. Tylko od kiedy Jimmy jest taki muskularny i czy tylko mi wydaje się, że coś nie tak z jego głową ?

#5 Miley Cyrus i The Roots

http://www.youtube.com/watch?v=2mjvfnUAfyo

tekst | Pepe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The Roots… To jeszcze nie wystarczy? Miley Cyrus która tym razem, w drodze wyjątku nie twerkuje i nawet wygląda jak człowiek ? Jimmy Fallon który nie robi sobie jaj ? Prawie niemożliwe, a jednak tak było. Wykonanie acapella kawałka ,,We cant stop” jest mistrzem, obczajcie !

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News