Talaria Resort & SPA: wyjątkowe miejsce dla kobiet

Wnętrze pokoju z ciemno-różowymi ścianami, kolorowym łóżkiem z żółtym oparciem i turkosową narzutą, stolik, telewizor

To coś więcej niż zwyczajny hotel połączony ze SPA. Jest to miejsce, które zostało stworzone specjalnie z myślą o kobietach, niezależnie od tego, czy chcą spędzić weekend w ciszy i spokoju, czy urządzić sobie babski weekend z przyjaciółkami.

Skąd wzięła się nazwa Talaria? Otóż jest to nawiązanie do starogreckiego określenia „skrzydlatych sandałów”, które były atrybutem mitologicznego boga, Hermesa. Określenie to jest również synonimem komfortu oraz lekkości w chodzeniu po wyboistych ścieżkach życia.

Talaria Resort & SPA znajduje się w Trojanowie koło Garwolina, raptem 93 kilometry od Warszawy. To zabytkowy, XIX-wieczny pałac, otoczony 25 hektarowym parkiem. Zabytek przez wiele lat był pozostawiony bez opieki, jednak dzisiaj otrzymał swoje drugie życie. A to wszystko właśnie dzięki kobietom, które stanowią główną inspirację oraz siłę napędową tego miejsca.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Zabytkowy pałac w trakcie lata, dużo zieleni i kwiatów

Ceglany budynek nad jeziorem, w otoczeniu drzew

Co oznacza w praktyce, że hotel został stworzony z myślą o kobietach? Tyle że cała załoga Talaria Resort & SPA z należytą starannością dopilnuje, żeby każda z kobiet podczas pobytu w tym miejscu, poczuła się absolutnie wyjątkowo. Niezależnie od wszystkiego. Można tu przyjechać zarówno po to, by ukryć się przed całym światem, jak również by zabłyszczeć. Napić się domowego soku z malin lub delektować się Dom Perignon.

Czas można spędzić aktywnie lub po prostu poleniuchować i odciąć się od codziennych obowiązków, leżąc w łóżku z ulubioną książką. Może być to także czas, w którego trakcie zadbacie o swoją kondycję i urodę — do dyspozycji jest siłownia oraz cała gama zabiegów SPA, które pomogą się zrelaksować, odżywić skórę, czy zlikwidować kilka zmarszczek. Ponadto, w ofercie hotelu znajduje się szereg cyklicznych wydarzeń, takich jak: warsztaty rozwojowe i artystyczne oraz mnóstwo innych, które pomogą każdej z kobiet odkryć na nowo samą siebie.

Fotel w postaci wiszącej półkuli, obok niego stolik z postawionym szampanem

Talaria Resort & SPA składa się z 34 komfortowych pokojów znajdujących się w Pałacu i Pawilonie Parkowym. Nie są to jednak zwyczajne, standardowe pokoje znane nam z innych hotelów. Inspiracją dla wystroju były zainteresowania, osiągnięcia i sylwetki znanych kobiet. Nowoczesność została połączona z odrestaurowanymi meblami i kobiecymi detalami, dzięki czemu udało się stworzyć komfortowe i przytulne miejsca, które pozostawią z całą pewnością niezapomniane wrażenia.

Pokój z dużym podwójnym łóżkiem, utrzymany w kolorystyce czerwono-szarej, duże okno, stolik z lampką

Co jeszcze kryje w sobie Talaria? Poza wspomnianą już strefą wellness & SPA, goście mają do dyspozycji dwie restauracje, herbaciarnie, lobby & cocktail bar, oranżerie. Jest również Biblioteka Carpe Diem, w której panie nie tylko będą mogły zaczytać się w jednym z książkowych bestsellerów, ale także skosztować wyśmienitych, specjalnie wyselekcjonowanych win.

Jak widać, opcji jest mnóstwo: od spędzenia czasu sam na sam ze sobą, do babskiego weekendu z przyjaciółkami, czy nawet organizacji biznesowego spotkania. Więcej niezbędnych informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Talaria Resort & SPA. Na koniec jeszcze jedna informacja. Talaria została stworzona z myślą o kobietach i to one są tu na pierwszym planie, ale nie oznacza to, że miejsce jest zamknięte na mężczyzn. Panowie, z całą pewnością wy również znajdziecie tutaj coś dla siebie.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News