Takich produktów nie znajdziesz w żadnym innym salonie meblowym

ozdobne-figurki-ptakow

Takich produktów nie znajdziesz w żadnym innym salonie meblowym

Meblowanie domu lub mieszkania to kwestia bardzo indywidualna. Jedni stawiają na meble iście nowoczesne, inni cenią sobie wyposażenie w stylu klasycznym lub wręcz wybierają antyki. W dzisiejszych czasach każdy znajdzie coś dla siebie. Meblowe sklepy sieciowe oferują produkty, które tworzone są wieloseryjnie. Oznacza to, że można je spotkać w wielu polskich domach. Jeśli zależy Ci, aby kupić nowe meble, które spełnią Twoje indywidualne wymogi, to na pewno warto sprawdzić ofertę renomowanego polskiego producenta takich wyrobów.

TC MEBLE – doświadczony i nowoczesny polski producent mebli

TC MEBLE to firma, która posiada już ponad szesnastoletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji mebli. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Dobrodzieniu w województwie opolskim. Miasteczko to posiada bogatą meblarską historię. Tradycja rzemieślnicza trwa tu od setek lat. Takie historyczne podstawy, nowoczesne technologie oraz wykwalifikowana kadra to najlepsza rekomendacja dla osób szukających pięknych i funkcjonalnych mebli. Co istotne firma posiada swój firmowy salon stacjonarny, jak również prowadzi własny sklep internetowy, którego oferta dostępna jest pod adresem:  https://www.tcmeble.pl/.

Warto podkreślić, że TC MEBLE to firma, która oferuje zarówno gotowe produkty, jak i tworzy konkretne meble na indywidualne zamówienie klienta. Wszystkie modele odpowiadają światowym trendom w zakresie meblarstwa. Jednak o ich ostatecznym wyglądzie, zadecydować może sam zamawiający. Kwestia wyboru dotyczy między innymi: modyfikacji wymiarów mebli, kolorystyki i materiału obicia, rodzaju przeszyć. Na stronie sklepu znajduje się film, który przedstawia jak powstają meble w TC MEBLE. Firma zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Oferta mebli pokojowych

W asortymencie producenta dostępne są liczne kolekcje mebli dedykowanych do urządzenia salonu, pokoju gościnnego lub sypialni. Katalog produktów obejmuje, między innymi: szafki wiszące, szafki stojące, półki, regały, witryny, komody, kredensy, szafki RTV, stoliki, stoły, krzesła, ławy, materace, dodatki.

Godny wzmianki jest fakt, że meble występują w licznych opcjach materiałowych. Dostępne są zatem kolekcje w różnych kolorach drewna, meble jednokolorowe matowe lub z połyskiem oraz egzemplarze, do wykonania których wykorzystano kombinację różnych materiałów (w tym także szkło lub lustro). Bez problemu dostaniemy tutaj meble z uchwytami lub posiadające system bezuchwytowy.

Co ciekawe, każda kolekcja została dokładnie opisana, rozrysowana i wyceniona. Wyszczególniono wszystkie warianty szafek i opcji dodatkowych. Szybko i sprawnie można zatem sprawdzić czy dany mebel zmieści się w danym miejscu danego mieszkania lub lokalu użytkowego.

Oferta mebli wypoczynkowych

Firma FC MEBLE ceniona jest także za wysoką jakość mebli wypoczynkowych. Meble są po prostu dobrze zaprojektowane i wyprodukowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Tutaj liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta. 

Firma proponuje zarówno całe zestawy wypoczynkowe, jak i narożniki, sofy, kanapy oraz fotele występujące oddzielnie. Do wyboru są meble skórzane lub tapicerowane tkaniną. Uwagę najbardziej wymagających klientów zwracają meble wypoczynkowe oferujące relaks elektryczny. Konstrukcje można dowolnie konfigurować. Jeden lub kilka elementów mebla wyposaża się w elektryczny akumulator oraz pilot, którym steruje się wysokością zagłówka lub podnóżkiem.

Rate this post