Tak wygląda dorastanie w ukraińskiej militarnej szkole z internatem

Chłopak leżący w liściach i dziewczynka z chłopcem ubrani w tradycyjne płciowo stroje - pokojówki i żołnierza

W tej serii zdjęć izraelski fotograf pokazuje nam ciemną opowieść o dzieciach dorastających w jednej z ukraińskich militarnych szkół z internatem.

Zdjęcia stworzone przez Michala Chelbina pokazują realia życia w miejscu, gdzie tradycyjne role płciowe nadal stanowią bazę wychowania dzieci i młodzieży, pod przykrywką tworzenia militarnej elity kraju. W przeszłości tego typu placówki posiadały złą sławę miejsca dla dzieciaków z problemami. Teraz, są to miejsca określane jako prestiżowe i uczęszczane przez dzieci pochodzących z klas średnich.

Nawet jeśli przełożeni uważają, że życie w tych szkołach zostało znormalizowane, daleko mu do znanej nam szkolnej normalności. Szczególnie biorąc pod uwagę, że to miejsca, gdzie dzieci przechodzą przez skomplikowane militarne szkolenia. Sam fotograf twierdzi jednak, że uczniowie na pierwszy rzut oka nie różnią się bardzo od dzieci z reszty świata, a życie płynie tam po prostu – po swojemu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zobacz także: Zdjęcia ludzi przed rozpoczęciem studiów i 15 lat później

0 6 Tak wygląda dorastanie w ukraińskiej militarnej szkole z internatem 13 2 Tak wygląda dorastanie w ukraińskiej militarnej szkole z internatem 12 2 Tak wygląda dorastanie w ukraińskiej militarnej szkole z internatem 9 3 Tak wygląda dorastanie w ukraińskiej militarnej szkole z internatem 7 5 Tak wygląda dorastanie w ukraińskiej militarnej szkole z internatem 6 5 Tak wygląda dorastanie w ukraińskiej militarnej szkole z internatem 5 5 Tak wygląda dorastanie w ukraińskiej militarnej szkole z internatem 4 6 Tak wygląda dorastanie w ukraińskiej militarnej szkole z internatem 3 7 Tak wygląda dorastanie w ukraińskiej militarnej szkole z internatem 2 9 Tak wygląda dorastanie w ukraińskiej militarnej szkole z internatem 1 8 Tak wygląda dorastanie w ukraińskiej militarnej szkole z internatem

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News