Tajemniczy projekt Kida Cudiego i Kanye Westa?

Kid Cudi i Kanye West wiwatują fanom.

Na początku miesiąca Kanye West i Kid Cudi zostali zaobserwowani w japońskim studio, którego właścicielem jest Takashi Murakami. Portal Page Six informuje, że muzycy pracują nad nowym tajnym projektem.

Jest wiele spekulacji, na temat nowej produkcji obu panów. Jedni mówią, że artyści pracują nad albumem West’a Turbo Grafx 16. Inni twierdzą, że artyści tworzą nową płytę Cudiego Man on the Moon 3. Anonimowe źródło podaje, że nie jest to żaden z tych krążków. Kanye i Cudi trzymają ten projekt w tajemnicy. Nikt nie wie, co to jest, ani jakiego rodzaju są to brzmienia. Nie ma tam żadnych producentów i osób z branży. Jest tylko Ye, Cudi i gość od dźwięku – mówi

Kid Cudi, Kanye West i japoński producent pozują do zdjęcia.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Chociaż artyści mieli kilka trudnych chwil w ostatnich latach, Kanye i Cudi zawsze byli przyjaciółmi i pozostają współtwórcami od prawie dekady. Cudder występował na każdym albumie Kanye’go od 808’s & Heartbreak. W tym samym czasie West zagościł w pierwszych dwóch albumach Cudiego.

Jak na razie, żadna z informacji nie została potwierdzona, jednak łącząc zdarzenia w całość, mamy nadzieję, że anonimowy informator nie rzuca słów na wiatr.

Cudder i Ye pozują do zdjęcia.

Tekst: Jeremi Pedowicz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News