Tajemniczy Ogród

Projektantka jest specjalistką od mody damskiej oraz wymyślnych akcesoriów. Niedawno ukończyła londyńską szkołę mody, by od razu po tym otrzymać nagrodę od Vogue’a za swoje kwitnące projekty. Artystka ma za sobą staże u najlepszych kreatorów mody, którzy pomogli ukształtować jej charakterystyczny styl.W kolekcji widać połączenie mrocznej strony, zaczerpniętej od Alexandra Wanga z niezwykle kobiecą, choć ostrą estetyką i kolorami Christiana Diora.

Kolekcja zakwitła z opalizującego materiału wzbogaconego perłami oraz kryształami Swarovskiego. Kwiaty ręcznej roboty zostały zasadzone na sukniach, kieszeniach, bluzkach, torebkach, a nawet butach. Ubrania nawiązują do brytyjskiego lata i jego dość deszczowej, ponurej pogody. Sztywne, czarne, futurystyczne formy zostały zachowane w stylistyce oversize. Po zderzeniu z kolorowymi fragmentami dają bardzo przyjemne wrażenie mocnej, a zarazem delikatnej kobiety.

Bardzo konsekwentna kolekcja, mimo futurystycznego charakteru, nadaje się do codziennego użytku. Na pewno warto poczekać na kolejne zaskoczenie, które niebawem nadejdzie ze strony Amie Victoria Robertson.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


a.v._robertson_notjustalabel_634081297

AV roberts

AV-Robertson-ASOS-Black-Asymmetric-Hem-Skirt-Embellished-450x270

graduate_collection_lookbook_notjustalabel_687346466

Tekst | Monika Nowińska

Zdjęcia | https://www.notjustalabel.com/designer/av-robertson

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News