Tajemnica imprezowej nieśmiertelności

Bogowie imprezy robią rzeczy, na które innym brak odwagi i mają niezwykłą umiejętność przeżywania szalonych nocy i powracania do normalnego życia bez szwanku. Budzą podziw, zwłaszcza gdy sprawiają wrażanie, że są nieśmiertelni i żadna szalona impreza nie jest w stanie zagrozić ich kondycji. Elita polskich imprezowiczów najwyższej rangi, zaproszona do zabawy na wielkiej imprezie spod znaku Desperadosa – Endless Night Party, to ludzie, którzy naprawę wiedzą, jak się dobrze bawić.

Tajemnicą imprezowej nieśmiertelności i prawdziwym źródłem siły są dwie rzeczy: pasja dla dzikiej zabawy i umiejętność oswojenia alkoholu. Naucz się od nich, że po alkoholu nie myśli się sprawniej, lecz inaczej; że nie trzeźwieje się od wiadra kawy ani po włożeniu głowy pod kran; że alkohol najlepiej smakuje wśród przyjaciół. Sam zdecyduj, czy warto dołączyć do nieśmiertelnych i cieszyć się niekończącą imprezą.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Desperados prowadzi kampanię U-Dside, która skierowana jest do konsumentów na całym świecie, marka zachęca do kontrolowanego spożywania alkoholu podczas imprez, tak aby nie przegapić żadnego momentu dobrej zabawy. Więcej informacji na stronie

 

www.desperados.com/pl/drink-responsibly

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News