T-Mobile for life

muzyk z długimi włosami na scenie electronic beats

Wczorajsza konferencja prasowa Electronic Beats obfitowała w dobre wiadomości. T-Mobile ogłosił, że rozpoczyna współpracę aż z trzema festiwalami: Audioriver, Off Festival, Up To Date, na których pojawią się sceny T-Mobile Electronic Beats.

T-Mobile to ogromna korporacja. Wszystkim tak dużym firmom przyświeca jeden cel: wynik finansowy i budowanie zasięgu. Tym bardziej warto podkreślić konsekwencję T-Mobile w prowadzeniu projektu Electronic Beats oraz w utrzymaniu jego jakości i wiarygodności, jak stwierdził Artur Rojek reprezentujący OFF Festival. Z kolei Jędrzej Dondziłło z Up to Date dodał, że ekipa tworząca jego festiwal to ludzie wychowani na wydawnictwach Electronic Beats. Scena Beats na Up to Date otrzyma nazwę Electronic Beats.

Audioriver jako festiwal z największym stażem w promowaniu muzyki elektronicznej uruchomi scenę Electronic Beats, którą dotąd znaliście pod nazwą Wide. Wystąpi na niej DJ- Shadow – jedna z najważniejszych postaci instrumentalnego hip-hopu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


W przypadku Off Festivalu będzie to kolejna taka współpraca z T-mobile. (Pamiętacie kolejkę do fotobudki?). Projekt Electronic Beats został stworzony przez Deutsche Telekom. Dzięki niemu odbyła się masa cyklicznych wydarzeń muzyczno-kulturalnych, nawet takich niespodziewanych jak berliński występ New Order. Oprócz tego to też portal internetowy, telewizja EB TV i EB radio. Teraz kieruje się w stronę młodszej publiczności, a ich wielokanałowa platforma komunikacji ma działać według hasła T-Mobile, czyli “Life is for sharing”.

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News