Categories: wydarzenia

Szykujcie się na Niebiańskie Urodziny!

Za kilka dni oficjalnie minie dwanaście miesięcy tańców, zabaw i uciech na niebiańskim parkiecie. Z tej niepowtarzalnej okazji, warszawski klub NIEBO organizuje weekendowe świętowanie, które przypieczętuje ten jubileusz. Kiedy? Sprawdzajcie!

NIEBO to wielowymiarowa i ponadczasowa przestrzeń w centrum Warszawy, przyciągająca różnorodnością i urzekająca niepowtarzalnym wystrojem. W jednym miejscu łączy miejsce szalonych imprez, klubokawiarnię, salę koncertową, centrum kulturalno-artystyczne, kino i wiele innych.

Przetańczony, wyśpiewany, pełen szczęśliwości i uniesień… Dla klubu NIEBO to był naprawdę piękny rok! Zanim nadejdą kolejne, migoczące na horyzoncie lata, czas uczcić pierwszy rok działalności NIEBA. Urodziny będą nie mniej huczne niż pozostałe okazje w których mogliście brać do tej pory udział. Czeka was cały weekend pełen muzycznych atrakcji. Dwie noce euforycznej zabawy, galaktyki upojenia i niebiańskich zachwytów nastąpią w drugi weekend kwietnia.

Pierwszy dzień uświetni live act reprezentantów legendarnego C2C: Pfel & Greem, którzy są niekwestionowanymi wirtuozami turntablizmu i zwycięzcami wielu międzynarodowych mistrzostw dj-skich. Obok francuskich gości, na scenie pojawią się przedstawiciele Kokafellaz: Spisek Jednego, Eklektik i Homer, a także Zeppy Zep i Yorüba.

Drugiego dnia, na sobotni deser, pobawimy się przy setach ulubionych, lokalnych dj-ów: DJ NOZ, iRobot (aka Igor z Last Robots), Nowosad, Princess Rap, Kuvau, Rapperoni oraz Kox.

Z tej okazji, cała ekipa HIRO życzy klubowi wszystkiego niebiańskiego! Widzimy się już 7 i 8 kwietnia! A po kliknięciu na plakaty, zostaniecie przeniesieni na stronę oficjalnych wydarzeń dla pierwszego i drugiego dnia urodzin NIEBA, gdzie znajdziecie więcej szczegółów dotyczących świętowania.

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

D23 Expo – Disney ogłasza premiery na najbliższe lata

Od 9 do 11 września 2022 roku w Anaheim Convention Center trwało D23 Expo –…

23 godziny ago

Babylon – nowy film z Margot Robbie i Bradem Pittem

Paramount Pictures uchyliło rąbka tajemnicy i udostępniło pierwsze spojrzenie na Babylon, jeden z najbardziej oczekiwanych…

2 dni ago

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w…

3 dni ago

Sky High Farm Workwear i Balenciaga w charytatywnej kolaboracji

Balenciaga, znana z niejednokrotnie kontrowersyjnych kolekcji, a także licznych kolaboracji wychodzących poza ramy mody, przedstawia…

3 dni ago

Google Maps pokazuje najbardziej ekologiczne trasy podróży

Użytkownicy map Google w większości Europy mogą wybrać w aplikacji opcję rekomendacji dotyczących najbardziej przyjaznej…

4 dni ago

Supreme x Nike ACG na jesień 2022

Po kolaboracjach z Nike, SB Blazer Mid i Pope.L, Supreme przygotowuje oczekiwane połączenie z Nike…

5 dni ago