Szykujcie się na Niebiańskie Urodziny!

Za kilka dni oficjalnie minie dwanaście miesięcy tańców, zabaw i uciech na niebiańskim parkiecie. Z tej niepowtarzalnej okazji, warszawski klub NIEBO organizuje weekendowe świętowanie, które przypieczętuje ten jubileusz. Kiedy? Sprawdzajcie!

NIEBO to wielowymiarowa i ponadczasowa przestrzeń w centrum Warszawy, przyciągająca różnorodnością i urzekająca niepowtarzalnym wystrojem. W jednym miejscu łączy miejsce szalonych imprez, klubokawiarnię, salę koncertową, centrum kulturalno-artystyczne, kino i wiele innych.

Przetańczony, wyśpiewany, pełen szczęśliwości i uniesień… Dla klubu NIEBO to był naprawdę piękny rok! Zanim nadejdą kolejne, migoczące na horyzoncie lata, czas uczcić pierwszy rok działalności NIEBA. Urodziny będą nie mniej huczne niż pozostałe okazje w których mogliście brać do tej pory udział. Czeka was cały weekend pełen muzycznych atrakcji. Dwie noce euforycznej zabawy, galaktyki upojenia i niebiańskich zachwytów nastąpią w drugi weekend kwietnia.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Neon z logiem klubu NIEBO

Pierwszy dzień uświetni live act reprezentantów legendarnego C2C: Pfel & Greem, którzy są niekwestionowanymi wirtuozami turntablizmu i zwycięzcami wielu międzynarodowych mistrzostw dj-skich. Obok francuskich gości, na scenie pojawią się przedstawiciele Kokafellaz: Spisek Jednego, Eklektik i Homer, a także Zeppy Zep i Yorüba.

Drugiego dnia, na sobotni deser, pobawimy się przy setach ulubionych, lokalnych dj-ów: DJ NOZ, iRobot (aka Igor z Last Robots), Nowosad, Princess Rap, Kuvau, Rapperoni oraz Kox.

Z tej okazji, cała ekipa HIRO życzy klubowi wszystkiego niebiańskiego! Widzimy się już 7 i 8 kwietnia! A po kliknięciu na plakaty, zostaniecie przeniesieni na stronę oficjalnych wydarzeń dla pierwszego i drugiego dnia urodzin NIEBA, gdzie znajdziecie więcej szczegółów dotyczących świętowania.

Plakat promujący urodziny klubu NIEBO 1 Plakat promujący urodziny klubu NIEBO 2

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News