Szykujcie się na huczne świętowanie 5. urodzin AïOLI ?

5. urodziny aioli

AïOLI jedna z najjaśniejszych gwiazd Polskiej gastronomii 13 listopada obchodzić będzie swoje 5 urodziny. Co się wydarzy tego wieczoru i dlaczego nie może Was tam zabraknąć?

Co się wydarzyło dokładnie 13 listopada, 5 lat temu? Otwarte zostały drzwi pierwszej kantyny AïOLI! I to właśnie tej na Świętokrzyskiej 18 – podczas budowy drugiej linii metra.
Mimo utrudnień w komunikacji, pozamykanych ulicach itp. w AïOLI nigdy nie brakowało Gości od porannych godzin po późny wieczór przed wejściem ustawiały się kolejki.

AïOLI to koncept gastronomiczny, który zapoczątkował w Polsce kulturę spędzania czasu na mieście, wspólnego jedzenia śniadań, spotkań biznesowych przy lunchu czy wieczornych celebracji w gronie przyjaciół. Co więcej, w kwietniu tego roku koncept AïOLI powiększył się o kolejną kantynę AIOLI inspired by Gdańsk przy Partyzantów 6.

To już 5 urodziny AïOLI – jak zawsze organizatorzy nie spoczęli na laurach przygotowując swoim Gościom prawdziwą moc atrakcji, twierdząc, że taką okazję należy to odpowiednio uczcić!

Dziewczyna siedząca w fotelu, za nią balon 5

Co czeka na wszystkich Gości? Od rana (9:00-12:00) śniadanie za dosłowne „hi5” do dowolnej kawy – wystarczy przybić piątkę kelnerowi, cały dzień Martini&Tonic za 5zł, a wieczorem oczywiście totalnie wszystko za 5zł!

Od godziny 20:00 – urodzinowa impreza z Klaudią Szafrańską z xxanaxx wraz z Dj Black Belt Greg z Alkopoligamia.com, na zewnątrz imprezowy samochód Red Bull, gdzie znajdziecie Spisek Jednego, Lab Bar Red Bull.

Dziewczyna stojąca przed restauracją z balonem "5"

Dodatkowo podczas wieczoru zostaną wyłonieni zwycięzcy konkursu z Festiwalu Hiszpańskiego – nagrodą jest wyjazd do Sewilli dla dwóch osób. To nie wszystko, więcej na miejscu, bo przecież #aiolicięzadowoli. Zajrzyjcie na stronę wydarzenia i potwierdźcie swój udział: https://www.facebook.com/events/157618191502617/

Zaproszenie na urodziny Aioli

Rate this post