Szukasz pracy? Netflix poszukuje etatowego „oglądacza seriali”

Praca w Netflixie przy oglądaniu filmów i seriali

Odkąd założyliście konto na Netflix, oglądacie go bez przerwy, a jeden serial jesteście w stanie obejrzeć z zapartym tchem w kilka dni? Uwaga, to może być coś dla Was… Netflix poszukuje nowych pracowników do oglądania programów!

Wyobrażacie sobie, że ktoś płaci Wam za to, że zawijacie się w burrito z miską nachosów i bez żadnych wyrzutów sumienia oglądacie Netflixa? Brzmi jak prima aprilisowy żart, ale możecie przetrzeć oczy, bo ta praca marzeń to rzeczywistość!

Ciemny pokój oświetlony kolorowymi lampkami, na ścianie wypisany alfabet. Na łózku chłopak i dziewczyna patrzą w świecące telefony komórkowe.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Co musisz umieć, aby dostać wymarzoną pracę w Netflixie?

Od kandydatów oczekuje się umiejętności analitycznego oglądania, płynnego posługiwania się językiem angielskim lub japońskim, zainteresowania filmem i telewizją oraz minimum pięcioletniego doświadczenia w branży rozrywkowej.

Do głównych zadań osób, zatrudnionych na tym stanowisku należeć będzie oglądanie, a następnie ocena, opis i analiza programów. Niestety nie wiadomo, jakie jest proponowane wynagrodzenie, ale w takiej pracy, to chyba nie jest aż takie ważne. Szczegółów dotyczących oferty pracy przy oglądaniu seriali i filmów możecie szukać na oficialnej stronie Netflixa.

netflix binge watch GIF source Szukasz pracy? Netflix poszukuje etatowego „oglądacza seriali”

Autorka artykułu: Maja Lipiec

3,5/5 - (4 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News