Synth-pop i lo-fi dream pop: First Hate i Magic Island w Pogłosie!

Dwóch zapłakanych mężczyzn na czerwonym tle i Rozmazany portret dziewczyny w rozpiętej bluzce zakrywającej piersi

Już w przyszłą niedzielę, na scenie klubu Pogłos pojawi się duński synth-popowy duet, a jako support pojawi się solowy dream-popowy projekt prosto z Berlina!

First Hate to synth-popowy duet z Kopenhagi, który tworzą Joakim Nørgaard i Anton Falck Gansted. Zespół powstał w 2014 roku i niewiele później narobił zamieszania undergroundowymi hitami Girls In The Club i In My Dreams, zapewnił sobie rolę supportu na trasach Trentemøllera, Communions, Ice Age i Lust for Youth, a do Polski przyjedzie promować swój debiutancki album A Prayer For The Unemployed.

Z kolei Magic Island to solowy projekt urodzonej w Kanadzie, a mieszkającej w Berlinie Emmy Czerny. Tworzy ona elektroniczny, solowy dream-popowy projekt. 2017 był przełomowym rokiem dla Emmy Czerny a.k.a. Magic Island. Wydała swój debiutancki album Like Water, zagrała na SXSW i odbyła trasę po Niemczech jako support Xiu Xiu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Koncert odbędzie się już 8 października 2017, o godzinie 20:00. Bilety są do nabycia w przedsprzedaży za pośrednictwem serwisu Going. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News