Syn Suge Knighta twierdzi, że Tupac Shakur żyje i ma się dobrze

Dwóch ciemnoskórych mężczyzn

Teorii spiskowych jest wiele. Znaliśmy już tę o tym, że prawdziwa Avril Lavigne popełniła samobójstwo i zastępuje ją jej sobowtórka. Teraz przyszedł czas na wiadomość, że Tupac Shakur żyje.

Wiadomość przyszła od syna niedawno zamkniętego w więzieniu, związanego ze światem hip-hopu, Mariona Suge Kinghta.

Pierwszy post od Suge J Knighta pojawił się we wtorek i rozpoczął falę informacji, że Tupac żyje i ma się dobrze. Jego śmierć została sfingowana, a on żyje sobie spokojnie w Malezji.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


A wszystko zaczęło się od postu z napisem Tupas is alive, który poprzedził fragment rozmowy z kimś, sugerujący, że prawda i tak wyjdzie na jaw. Następnie Knight Junior opublikował prawdopodobnie jedno z aktualnych zdjęć Tupaca z Beyonce i 50 Centem. Cóż, mamy dwa rozwiązania: albo Tupac naprawdę żyje, albo ktoś potrafi obsługiwać Photoshopa.

https://www.instagram.com/p/BocV6_MnzFQ/?taken-by=sugejknight

https://www.instagram.com/p/Bocs2UlnbF_/?taken-by=sugejknight

 

Na koniec Knight postanowił, jak to na dobrą teorię spiskową przystało, dać odrobiny treści o Illuminati. Podważył także dotychczasową teorię, że Tupac żyje i mieszka na Kubie. Bzdura. Mieszka w Malezji. Jakie to oczywiste.

Przypomnimy tylko, że Tupac został zastrzelony w Las Vegas we wrześniu 1996 roku. Resztę pozostawiamy do oceny Wam samym.

https://www.instagram.com/p/Boc85pUHUzw/?taken-by=sugejknight

https://www.instagram.com/p/BodLsx8HWrJ/?taken-by=sugejknight

https://www.instagram.com/p/BodWhBknnK8/?taken-by=sugejknight

 

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News