Świętuj ze Smolną 25. urodziny Tresoru

Plakat wydarzenia szaro-pomarańczowy

Mało jest na świecie klubów, które mogłyby pochwalić się taką historią jak berliński Tresor. Kiedy otwierał się w latach dziewięćdziesiątych nikt nie pomyślałby, że któregoś dnia będzie świętować 25-lecie istnienia. Teraz w ramach urodzin legendarny Tresor przenosi się na jedną noc do stolicy i ląduje na Smolnej.

Techno i Berlin są nierozłączalne, dlatego to właśnie tutaj znajduje się kultowy klub, który stał się symbolem tej muzyki. Miejsce otworzone w 1991 roku to nie tylko imprezy i uchwycony na parkiecie duch elektroniki, ale również berlińska wytwórnia. Jej szeregi zasilają między innymi legendarny już Jeff Mills, Sleeparchive, Cristian Vogel czy Joey Beltram. W listopadzie Warszawę odwiedzi dwóch przedstawicieli Tresoru – Zadig oraz Mischa. Jesteście ciekawi gdzie zagrają? Odpowiedź jest tylko jedna – na Smolnej.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Francuski DJ Zadig wkroczył na scenę w latach dziewięćdziesiątych i od tej pory nie daje o sobie zapomnieć. Zaczynał od acid i hardcore, a skończył na techno podpatrując twórczość między innymi u wcześniej wspomnianego Jeffa Millsa. W podziemiach Smolnej nie wystąpi jednak tylko on – towarzyszyć mu będzie kolega po fachu czyli Mischa. O świetności ich setów oraz wyszukanych produkcjach będziecie mogli przekonać się już dziś o 23:30.

Poza dwójką reprezentantów Tresoru, sceną zawładną inni artyści, którzy zadbają o porządną rozgrzewkę oraz niekończący się after po występach headlinerów. Supportować będą MKO, Thoria, Essence, MIÓD oraz rraph, a bilety w cenie 30 zł będzie można zakupić jedynie na bramce w dniu imprezy.

Nas jak i innych miłośników techno możecie spodziewać się w piątek tylko na Smolnej, więc przyjdźcie razem z nami celebrować 25. urodziny berlińskiej legendy.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News