Święta poza domem? Oto najlepsze miejsce: HOT_elarnia&SPA_larnia

Za oknami coraz chłodniej, jeszcze tylko chwila i całkowicie pochłonie nas świąteczna atmosfera. Masz ochotę na zmiany? Dość Świąt w domu? Przytulona do Wielkopolskiego Parku Narodowego HOT_elarnia**** & SPA_larnia DAY SPA w podpoznańskim Puszczykowie to idealne miejsce, by właśnie w tym miejscu doznać świątecznych wrażeń i choć na chwilę oderwać się od codziennych spraw.

Ten stylowy hotel butikowy w połączeniu z luksusowym SPA oferuje w tym roku 4 świąteczne pakiety, które pozwolą nam na chwilę zapomnienia.

hotelarnia_0168_1

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

*PAKIET PRZED_Świąteczny

*PAKIET Boże Narodzenie

*PAKIET MIĘDZY_Świąteczny

*PAKIET Sylwestrowy

Każdy z proponowanych świątecznych pakietów zapewni nam wymarzone połączenie zimowego relaksu, fuzji świątecznych smaków, zabawę oraz pielęgnację ducha i ciała. Oprócz noclegów w pięknych, nowoczesnych pokojach i tradycyjnej polskiej kolacji, świąteczne pakiety zawierają wyśmienite zimowe zabiegi, a także bogaty program animacyjny dla dzieci, jak i dorosłych. Wspólne pieczenie i dekorowanie pierników, świąteczne kino, grzane wino, uroczyste upominki na przywitanie, masaże i odnowa biologiczna w SPA_larniDAY SPA, to tylko jedynie część z planowanych spotkań dla gości świątecznych i sylwestrowych.

Niesamowite przeżycia zagwarantuje też Pakiet Sylwestrowy, który porwie uczestników do galaktycznej zabawy na Balu Sylwestrowym Star Wars w towarzystwie klimatycznego wnętrza oraz wyjątkowego menu skomponowanego przez Szefa Kuchni Jacka Blicharskiego.

hotelarnia_0238

hotelarnia_0887

spalarnia 0063

spalarnia 0010

superior

superior2

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News