Świąteczny hit Mariah Carey „All I Want For Christmas Is You” z trzykrotnym Rekordem Guineessa

Święty Mikołaj i kobieta w czerwonym stroju

All I Want For Christmas Is You to jedna z tych świątecznych piosenek, której prym nie przemija razem z mijającymi latami, a wręcz przeciwnie. Jak się okazuje, utwór pobił aż trzy światowe rekordy!

Utwór Mariah Carey All I Want For Christmas Is You, pobił aż trzy rekordy, które zapisane zostaną w Księdze Rekordu Guinnessa 2020 roku. Utwór ten wyróżniony został w następujących kategoriach:

  1. Najwyżej notowana świąteczna piosenka stworzona przez solową artystkę.
  2. Najwięcej tygodni dla świątecznego utworu na liście UK Singles Top 10.
  3. Najbardziej odtwarzana w ciągu 24 godzin piosenka na Spotify (prawie 11 milionów odtworzeń w grudniu 2018 / ponad 500 nilionów odtworzeni w serwisie ogółem).

Królowa Świąt Bożego Narodzenia świętuje w tym roku 25 lat od premiery kultowej płyty Merry Christmas. Z tej okazji ukazało się specjalne, dwupłytowe wydanie tego albumu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Nowa edycja Deluxe Anniversary Edition zawiera oryginalny album oraz dodatkową płytę z wcześniej niepublikowanymi utworami z koncertu Mariah z 1994 roku, unikalnymi remiksami, nową, świąteczną wersją Sugar Plum Fairy i dodatkowymi utworami świątecznymi.

Królowa Świąt Bożego Narodzenia świeci jaśniej, mocniej i odważniej niż kiedykolwiek!

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News