Świąteczna szitlista

 

#1 All You’ll Getting for Christmas is this Stupid Song

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

 

Podobno śpiewać każdy może, tylko czy powinien? Informatyk – muzyczny zapaleniec machający euforycznie dzwoneczkami po talerzu, elf skrzypek wyglądający na pozbawionego poczucia humoru biednego grajka i hobbystyczny wokalista, który zapomniał się nieco w 1:12 udając rapującego orangutana. Nasuwa mi się tylko jedno pytanie: po co?!

#2 It’s Christmas in this Bitch

Głupie z zamierzenia, dlatego w swej głupocie nawet zabawne. Disco raperzy w publicznej toalecie. Jak to prawdziwi mężczyźni muszą zarapować o fiutach, dziwkach, pieprzeniu i tym podobnych- Merry Holly Christmas.

#3 Crazy Frog – Last Christmas

W takiej playliście nie może zabraknąć tzw. szalonej żaby. Tym razem niezbyt rozgarnięty ‘wokalista’ ruszył na ratunek Mikołajowi… Nie wiadomo kto i dlaczego uwięził najpopularniejszego na tym globie staruszka, ale najważniejsze, że finalnie udało się go ocalić.

#4 Crazy Santa Dance

Zarówno „święty” jak i jego ekipa reniferów wyglądają na nieźle zjaranych. Nie możemy pozbyć się wrażenia, że autor tego filmiku zażył jeszcze więcej magicznej mikstury niż gwiazdy jego piosenki.

#5 Santa’s Gonna Come in a Pickup Truck

Świąteczna katastrofa związana z brakiem śniegu i zbyt wysoką temperaturą, opowiedziana przez wokalistę country w towarzystwie wiewiórek…tudzież innych piszczących stworzeń… zabawne?

tekst | Nela Sobieszczańska

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News