SWAYZAK na Mikołajki W NOWEJ JEROZOLIMIE

Swayzak

Swayzak to czołowy duet na elektronicznej scenie muzycznej od wielu lat. Projekt założony został w 1996 roku w Londynie przez przyjaciół z pracy – Davida Brun Browna i Jamesa Taylora. Jak sami o sobie mówią, Swayzak łączy brzmienie muzyki techno z wyspiarską umiejętnością pisania dobrych piosenek. Tak naprawdę ich propozycję należy nazwać elektronicznym popem bardzo umiejętnie wykorzystującym inteligentny house i tech-house.

Dzisiaj w swoim katalogu Swayzak ma sześć pełnowymiarowych autorskich albumów, z których ostatni -“Some Other Country” był światowym bestsellerem, oraz niezliczoną ilość albumów z remiksami, singlami czy autorskimi miksami. Z ich katalogiem rzadko, który producent elektroniczny dzisiaj może się odpowiedzialnie równać.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Mimo upływu lat i wielu wydawnictw Swayzak nadal pozostaje darkowy, pokręcony i niepowtarzalny. Wraz z nim w Nowej Jerozolimie wystąpią: Joana, Miód, Mal oraz rezydenci klubu: Anja Kraft i Tika Milano.

więcej informacji na: https://www.facebook.com/events/734603129920325/

Tekst | materiały prasowe

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News