SushiZushi, ryba wysokich lotów

Jak powszechnie wiadomo ryba to samo zdrowie, a jej jedzenie to prosta droga do osiągania szczytów. Jeśli preferujecie ją w formie czystej i surowej, koniecznie odwiedźcie SushiZushi!

Najwyższej jakości składniki, najlepsi sushimasterzy i menu codziennie oferujące wariacje na temat najbardziej typowych przysmaków, takich jak maki czy nigiri. Regularnie pojawiają się również oferty specjalne, między innymi zestawy walentynkowe lub sylwestrowe. Jeśli to wciąż za mało, można zgłosić indywidualne zachcianki, a mistrzowie ceremonii postarają się stworzyć wyjątkowe smaki wyłącznie dla Was.

Samo jedzenie to za mało? SushiZushi oferuje także szkolenia, obejmujące technikę przyrządzania sushi z dużą dawką kultury kuchni japońskiej. Poznasz tajniki podawania, łączenia aromatów oraz tradycję stojącą za tą kulinarną sztuką.
A więc jeśli kusi Was przygoda z sushi, to tylko w warszawskim SushiZushi przy Żurawiej 6/12. W zalewie knajp tego rodzaju SushiZushi wyróżnia jakość składników, dbałość o klienta, a także bezpretensjonalna atmosfera połączona z lokalizacją w centrum miasta. Z pałeczkami w dłoniach na Żurawiej możecie zjeść biznesowy lunch, ale też udać się na romantyczną kolację czy niedzielny obiad z rodziną.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Fanpage SushiZushi

Strona internetowa restauracji

 

S3

S4

S5

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News