Surrealistyczne obrazy z koszmaru na VHS-ie: nowy klip Coals

Wielkimi krokami zbliża się premiera LP duetu Coals, zatytułowanego Tamagotchi. Dzisiaj, zespół ujawnia nam nowy klip promujący to wydawnictwo. Przed Wami VHS Nightmare, czyli mieszanka magnetycznych i absurdalnych obrazków wyciągniętych z najlepszego koszmaru zapisanego na taśmie VHS. Gościnnie w utworze udzielił się Hatti Vatti.

Kasia Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski po raz kolejny nie biorą jeńców samemu zabierając się za reżyserię i montaż video. W efekcie dostajemy bardzo kwaśną opowieść o samotnym, społecznie odizolowanym bohaterze, która świetnie koresponduje z treścią utworu i wizualnymi inspiracjami zespołu (skojarzenia z „Twin Peaks” są nieuniknione).

Autorem zdjęć do VHS Nightmare jest francuz Stephan Ridard, z którym Coals poznali się przy okazji nagrania live sesji dla KEXP w islandzkim Kex Hostel. Już podczas drugiego spotkania, podczas trasy zespołu po Francji, zdecydowali o wspólnej pracy nad klipem. Klikajcie PLAY i podziwiajcie!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Czytaj również: Introwertyczna muzyka – Coals zapowiadają Tamagotchi

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News