Stylowi ludzie: KARI

Kari, bo o niej mowa, jest skromna, ma mnóstwo pomysłów na siebie i już nie raz porwała tysiące serc na koncertach. Ukończyła Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie, żyje muzyką, ale równie ważna jest dla niej moda.

2

 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Szczególnie na scenie, bo dzięki temu wyraża moc swoich tekstów. Na co dzień jej styl to silny minimalizm. Kari bardzo wspiera Polskich projektantów i chętnie chwali się nimi za granicą. Jej styl ewoluuje wraz z nią. Jak mówi jej stylistka Maja Naskrętska ,,Kari swoim wizerunkiem pokazuje dokładnie jaka jest. I to jest piękne”. Kiedyś jej domeną było etno i indiańskie motywy. Teraz pokazuje swoją dojrzałość i kobiecość poprzez proste formy i eksponuje ją mocną biżuterią. Jest ,,tajemnicza ale zdecydowanie bardziej otwarta na nowe wyzwania” mówi Maja Naskrętska. Przekonajcie się sami jak wygląda i jak śpiewa KARI na jej najbliższym koncercie, który odbędzie się 27 lutego w klubie Mjazzga w Elblągu!

KARI_fot. Zuza Krajewska & Bartek Wieczorek

 

TEKST | Anita Nowak

FOTO | Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News