Street style’owy lookbook Harp Team: Black Bird in the Blizzard ⚡️

Dziewczyna w krótkich spodenkach i białej koszulce lekko odsłaniającej brzuch

Premiera najnowszej kolekcji Harp Team odbyła się podczas tegorocznego Open’er Festival, w trakcie codziennych pokazów mody dla kilkutysięcznej publiczności. Teraz możemy podziwiać ich nowego lookbooka z piękną Agatycze i Dawidem Dziewiątkowskim.

Kolorystyka kolekcji to od zawsze królująca w Harp Team czerń, ale tym razem skontrastowana z 9 innymi odcieniami takimi jak np. pudrowy róż, popielaty szary, zimny beż, camel, cytrynowy żółty, army green czy biel. Wszystkie materiały pochodzą z Polski, a większość kolorów była robiona na zamówienie.

Koszulki zostały wykonane z dzianiny o specjalnym uszlachetnieniu. Kroje ubrań są tworzone przez ekipę Harp Team samodzielnie i od podstaw, tak by każdy produkt był niepowtarzalny.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Drop kolekcji składa się z 25 produktów i są to, między innymi, klasyczne bluzy z kapturem z minimalistycznym logo 3D, hoodies o oversizowym kroju ze wstawką z softshelu, creewneck`i unisex z autorskimi grafikami i crewnecki w typowo dziewczęcym kilmacie, a także seksowne, jednoczęściowe stroje kąpielowe i body eksponujące sylwetkę. Wszystkie modele znajdziecie TUTAJ, a tymczasem – podziwiajcie lookbooka!

Zdjęcia: Dmitri
Modele: Agatycze, Dawid Dziewiątkowski
Makijaż: Harry J Makeup

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News