Street food z recyklingu

gofr na ulicy

Ulice Paryża zapełniły porozrzucane kanapki, pizze i gofry w wersji XXL. Tyle, że nie takie prawdziwe, a stworzone całkowicie z porzuconych materaców, pościeli i innych przedmiotów domowego użytku. To część projektu EAT ME francuskiej artystki ulicznej Lor-K.

Lor-K postanowiła nadać zupełnie nową formę piankom, pierzom i poduszkom, zamieniając je w ogromne rzeźby popularnych streetfoodowych przekąsek. W niespodziewanych miejscach Paryża można znaleźć nie tylko klasyczne kanapki, ale też sushi, kebab czy słodkie ciastka. Każdy element jest starannie wycięty oraz pokolorowany farbą w sprayu i trudno jest sobie wyobrazić, że gigantyczny, smakowity gofr był kiedyś porzuconym materacem. Lor-K ożywia przestrzeń miasta i pokazuje jak w ciekawy i kreatywny sposób można wykorzystać wyrzucone przedmioty domowego użytku.

sushi z poduszek pizza z materaca trójkątna kanapka z materaca wielka kanapka z materaca kanapka z materaca na ulicy zbliżenie gofra z materaca wielkie ciasto przekładane z materaca

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

tekst | Kamila Zięcina

4/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News