Straszne dziewczynki, upiorne kotki: Aleksandra Waliszewska

Obraz przedstawiający diabelskiego kota i dziewczynkę bez fragmentu skóry na ustach

Przeniesiemy się zaraz do świata, w którym nic nie jest takie, jakbyście sobie wyobrażali. Co więcej, być może po obejrzeniu prac polskiej artystki nic już nie będzie takie jak przedtem?

Aleksandra Waliszewska to polska artystka sztuk wizualnych. Zajmuje się malarstwem sztalugowym i ściennym. Jest autorką gwaszy, rysunków, grafik i ilustracjibardzo nietypowych.

Świat baśni, pomieszany z gore. Małe dziewczynki i kotki w nieco diabelskim wydaniu. Prace artystki wzbudzają skrajne emocje. Uwaga! Ilustracje mogą być zbyt drastyczne dla niektórych z Was. Przedstawiamy wybrane dzieła, ale gdyby coś – ostrzegaliśmy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zobacz także: Artysta ze starych zdjęć tworzy surrealistyczne GIF-y

Surrealistyczny obraz przedstawiający dziewcyznkę wśród kwiatów dzis3 Straszne dziewczynki, upiorne kotki: Aleksandra Waliszewska 9265673965 40ae8552de Straszne dziewczynki, upiorne kotki: Aleksandra Waliszewska 11981453015 0e75903f36 o Straszne dziewczynki, upiorne kotki: Aleksandra Waliszewska 11981862694 0e998c988c o Straszne dziewczynki, upiorne kotki: Aleksandra Waliszewska Mężczyzna o lasce idący drogą Syrena i mężczyzna wbijający jej nóż Dziewczyna leżąca bez ciała od pasa w dół, obok wilk Dziewczyna stojąca na środku polany Para oczu na różowym tle Surrealistyczny portret

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News