Straciliście obserwatorów na Instagramie? To nie zapowiadana „czystka”, do aplikacji wkradł się błąd

Telefon z logotypem Instagrama i napisem Instagram w tle

Jeśli w ostatnich dniach po przebudzeniu odkryliście, że liczba Waszych obserwatorów zmalała o bardziej lub mniej, ale zauważalną liczbę — spokojnie. Do Instagrama wkradł się błąd.

Glitch, który pojawił się 13 lutego rano objął zdecydowaną większość kont na Instagramie. Oberwało się także insta-celebrytom, artystom i influencerom. Kim Kardashian w wyniku błędy straciła 1,9 miliona obserwatorów, Justin Bieber 1,7 miliona, a Ariana Grande aż 2 miliony.

Social mediowy gigant szybko zorientował się, że nie ma do końca nic wspólnego z tym działaniem, a winny jest błąd, który wkradł się do aplikacji. W oficjalnym oświadczeniu na Twitterze Instagram poinformował, że jest świadomy błędy, który sprawia, że tracimy obserwatorów i cała ekipa pracuje aktualnie nad tym, by ten błąd wyeliminować tak szybko, jak będzie to możliwe.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Chociaż większość myślała, że to zapowiadana czystka, o której pisaliśmy jakiś czas temu — nie, to jeszcze nie ona.

Czytaj również: Czas na rachunek sumienia. Instagram ogłasza czyszczenie kont z fejkowych obserwatorów

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News