Stęskniliście się za Vitaliciem? Artysta wraca do Polski i to „x 4”

Plakat promujący koncert Vitalica

Po świetnym, listopadowym występie Vitalica w Warszawie artysta wraca do Polski, aby zagrać w aż czterech miastach – Sopocie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.

Vitalic to francuski producent, multiinstrumentalista i live-performer, którego aktywna działalność na scenie od 20 lat wyznaczy kierunki i trendy dla takich gatunków jak electro, techno i house. W jego produkcjach silnie wyczuwane są inspiracje gitarowymi brzmieniami i tanecznego italo-disco.

Jego parkietowe szlagiery, począwszy od Stamina, La Rock 01 czy Second Lives można wymieniać bez końca, bo każda produkcja i każdy kolejny album Francuza są przyjmowane niezwykle ciepło przez całe środowisko muzyczne. Po premierze krążka Voyager Vitalic odwiedził płocką plażę podczas ostatniej edycji Audioriver Festival i oczarował wszystkich tak, że nie sposób było go nie zaprosić ponownie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Z czterech ogłoszonych koncertów, bilety dostępne są jeszcze na trzy. Wyprzedana została cała pula biletów na 20.04 w sopockim klubie Sfinks 700. Koncerty, na które bilety są wciąż dostępne (ale pewnie długo to nie potrwa):

21.04 Tama, Poznań
27.04 Pralnia, Wrocław
28.04 Kwadrat, Kraków

Szczegółowe informacje, a także linki do zakupu biletów znajdziecie w oficjalnych wydarzeniach, podlinkowanych powyżej. Bilety dostępne na followthestep.com, w bileteriach: Biletomat.pl – bilety online, Eventim.pl, Going., eBilet Polska, GoOut.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży Empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News