Stella McCartney połączyła siły z Grimes w nowej kolekcji ekologicznej odzieży sportowej

różowowłosa dziewczyna na skale w sportowych ubraniach

Grimes po raz kolejny łączy siły z brytyjską projektantką. Artystka została twarzą nowej, ekologicznej kolekcji sportowej McCartney. Przy okazji współpracy, podzieliła się z fanami swoim planem treningowym.

Claire Boucher, bo tak właściwie nazywa się kanadyjska wokalistka, wcześniej wystąpiła w eterycznym spocie reklamującym nowy zapach Stelli McCartney Pop. To połączenie wydawało się idealne, gwiazda pop i córka rockmana, jednak kto by się spodziewał, że po kilku latach ich drogi ponownie się zejdą i to w kolekcji dla marki Adidas. Jednak nie jest to kolejna linia fikuśnych legginsów na siłownię, to ubrania z przesłaniem. Do stworzenia części sportowej garderoby użyto ekologicznych fragmentów materiału, co jak w oświadczeniu dla Women Wear’s Daily, tłumaczy projektantka, ma zbliżyć nas do zrównoważonego życia.


Na Instagramie marki możemy również przeczytać, dlaczego Stella McCartney ponownie wybrała Grimes do współpracy. Jest pełna pasji i otwarcie mówi o ochronie planety, jest prawdziwym pionierem w popychaniu kreatywnych granic i inspirowaniu kobiet – mówi McCartney.

Nic dziwnego, że po publikacji sesji zdjęciowej, Grimes zalały pytania dotyczące jej aktywności fizycznej. Popołudniami wykonuję 1- lub 2-godzinną walkę na miecze z moim trenerem, Jamesem Lewem, omawiamy podstawy, które działają na skośne, rdzeniowe stabilizatory i triceps, a także kilka sztuczek – odpowiedziała żartobliwie.

https://www.instagram.com/p/Bz9LsAIFaLR/?utm_source=ig_embed

Ciekawe, czy dziewczyny ponownie nas razem zaskoczą?

Tekst: Aleksandra Siążnik

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News