Stella McCartney połączyła siły z Grimes w nowej kolekcji ekologicznej odzieży sportowej

różowowłosa dziewczyna na skale w sportowych ubraniach

Grimes po raz kolejny łączy siły z brytyjską projektantką. Artystka została twarzą nowej, ekologicznej kolekcji sportowej McCartney. Przy okazji współpracy, podzieliła się z fanami swoim planem treningowym.

Claire Boucher, bo tak właściwie nazywa się kanadyjska wokalistka, wcześniej wystąpiła w eterycznym spocie reklamującym nowy zapach Stelli McCartney Pop. To połączenie wydawało się idealne, gwiazda pop i córka rockmana, jednak kto by się spodziewał, że po kilku latach ich drogi ponownie się zejdą i to w kolekcji dla marki Adidas. Jednak nie jest to kolejna linia fikuśnych legginsów na siłownię, to ubrania z przesłaniem. Do stworzenia części sportowej garderoby użyto ekologicznych fragmentów materiału, co jak w oświadczeniu dla Women Wear’s Daily, tłumaczy projektantka, ma zbliżyć nas do zrównoważonego życia.

https://www.instagram.com/p/Bz8nUrWJnBe/?utm_source=ig_embed

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Na Instagramie marki możemy również przeczytać, dlaczego Stella McCartney ponownie wybrała Grimes do współpracy. Jest pełna pasji i otwarcie mówi o ochronie planety, jest prawdziwym pionierem w popychaniu kreatywnych granic i inspirowaniu kobiet – mówi McCartney.

Nic dziwnego, że po publikacji sesji zdjęciowej, Grimes zalały pytania dotyczące jej aktywności fizycznej. Popołudniami wykonuję 1- lub 2-godzinną walkę na miecze z moim trenerem, Jamesem Lewem, omawiamy podstawy, które działają na skośne, rdzeniowe stabilizatory i triceps, a także kilka sztuczek – odpowiedziała żartobliwie.

https://www.instagram.com/p/Bz9LsAIFaLR/?utm_source=ig_embed

Ciekawe, czy dziewczyny ponownie nas razem zaskoczą?

Tekst: Aleksandra Siążnik

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News