Stary człowiek i może

Dojrzałe kobiety, które pojawiły się w wielu kampaniach światowych domów mody, to już przeżytek. Chińczycy zrobili to po swojemu i zrobili to świetnie, pokazując, że mężczyźni też potrafią!

79-letni aktor, Wang Deshun, zrobił furorę wcielając się w rolę modela podczas Chińskiego Tygodnia Mody. Zostawił pozostałych uczestników pokazu w tyle – był pewny siebie i energiczny, a gdyby nie jego siwe włosy, nie domyślilibyśmy się, że aktor ma już swój wiek.

Sama kolekcja też robi wrażenie, Sheguang Hu na jesienno-zimowy sezon 2015 proponuje nam awangardę. Podczas gdy inni projektanci odkrywają w swych projektach kolejne części ciała, on postanowił zakryć modelkom nawet twarze. Na szczęście zostawił im otwory na oczy, dzięki czemu mogły przejść po wybiegu na bardzo wysokich obcasach. Szary kolor połączony ze wzorami w zielone i czerwone kwiaty. Obszerne płaszcze i kurtki przypominające kołdry. Dzięki wyjątkowemu modelowi, który pojawił się na pokazie na pewno i same ubrania zostaną zauważone przez szerszą publiczność.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


79-yo-model3 79-yo-model4 79-yo-model5 79-yo-model6 79-yo-model7 quilt-fashion

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News