FEMI PLEASURE SURF FESTIVAL POWERED BY VIRGIN MOBILE

Aloha! W tym roku Femi Pleasure Surf Festival wraca z jeszcze mocniejszym uderzeniem! Juz 25 lipca kolejna edycja Femi Pleasure Surf Festival oraz Mistrzostw Polski w Surfingu Kobiet (Girls Polish Surf Champs).

Szykujcie się na nie lada atrakcje, czyli na najgorętszą imprezę sezonu. Juz 25 lipca (sobota) startuje całodzienna impreza na plaży oraz after party w restauracji i na placu głównym kempingu Chałupy IV – Solar. Tego dnia każdy będzie mógł wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach surfingowych. Swoich sił będzie można także spróbować na deskach: SUP, skimboard, bodyboard i trickboard.

10 2

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Ponadto tego dnia odbędą się:

-wykłady prowadzone przez najlepszych polskich surferów
-pokazy freestyle’u najlepszych zawodników wind surfingowych
-pokazy na profesjonalnym torze do skimboardu najlepszych zawodników i możliwość popływania dla każdego pod okiem instruktorów.

Przybyli goście będą także mogli skorzystać ze:
-strefy malucha dla dzieci, nad którymi opiekę roztocza profesjonalni animatorzy
-strefy gastronomicznej
-strefy chilloutowej
-zagrać we frisbee, bulle, piłkę i inne gry i zabawy plażowe
-wziąć udział we wspólnym treningu z Kasia Wolska (Dziewczynskie Poranki).

4 plakat w poziomie 2015

Ukoronowaniem dnia będzie dekoracja medalowa zawodniczek biorących udział w Mistrzostwach Polski w Surngu Kobiet (Girls Polish Surf Champs) oraz wręczenie Pucharu najlepszej zawodniczce sezonu 2015. Imprezę na plaży poprowadzi CNE (Wielkie Joł), a za oprawę muzyczną bedzie odpowiadał Dj. Boogie.

Dzienne aktywności to nie wszystko. Zawodniczki oraz przybyli goście będą mogli poszaleć podczas nocy zakupów z wyjątkowymi promocjami w sklepie Femi Pleasure. O godzinie 21:00 w naszym kinie letnim na kempingu Chałupy IV – Solar, odbędą się pokazy najnowszych filmów surfingowych. Po projekcji filmów rozpocznie sie after party w restauracji oraz na placu głównym kempingu Solar, które potrwa do rana. O oprawę muzyczną imprezy zadba Dj. Boogie i CNE (Wielkie Joł).

Do zobaczenia na Femi Pleasure Surf Festival!

18 10

8 1

21 13

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News