Start-up’y do schrupania

 


#1 Lemoniada online

Idealną pogodę na świeżą lemoniadę mamy już właściwie za sobą. Ale to nic – teraz będziecie mogli zamówić ją przez internet! W przesyłce znajduje się małe papierowe stoisko z trójką braci (do samodzielnego złożenia!), produkty potrzebne do zrobienia lemoniady i dokładna instrukcja jak to zrobić. W dodatku ich filmik jest naprawdę uroczy i zabawny! Nic dziwnego, że zebrali dużo więcej niż 25 dolarów, których pierwotnie potrzebowali. Obejrzyjcie koniecznie!

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

 

 http://bit.ly/1E0VPIe
http://bit.ly/1E0VPIe

#2 Kuchnia bez jaj

Jedni są mistrzami gotowania, inni potrafią przewracać naleśniki wykonując różne szalone pozy, ale jest jedna czynność w kuchni, w której wszyscy jesteśmy równi. Na pewno każdemu z nas zdarzyło się źle rozbić jajko. Można pomyśleć „dobra, przecież to tylko jajko” – jasne, ale co, kiedy tak kończy każde jajko a rozłupujący nie pamięta już smaku jajecznicy bez dodatku skorupki? Odpowiedź jest prosta – Crack’em. To jeden z wielu znajdujących się na rynku przyrządów ratujących kuchnię przed szczątkami jaj, ale wyróżnia go (podobno) to, że naprawdę działa. Odpowiedniej wielkości tacka, wystarczająco głęboki ‘rozłupywacz’…A gdyby jednak nie działał, to może z powodzeniem zastąpić frisbee dla psa.

https://www.kickstarter.com/projects/90292269/eat-beer-floyd-brewers-grain-beer-crackers
https://www.kickstarter.com/projects/90292269/eat-beer-floyd-brewers-grain-beer-crackers

# 3 Piwo na śniadanie

Oczywiście w żadnym wypadku nie zachęcamy was do wypicia alkoholu zamiast zjedzenia pożywnego śniadania! Ale na zdrowe, zbożowe pieczywo z dodatkiem tego złotego trunku sami chętnie byśmy się skusili. Zwłaszcza, że na zdjęciach wygląda naprawdę baaaardzo zachęcająco.

 

https://www.kickstarter.com/projects/166302341/sneaky-chef-chocolate-no-nut-butter-to-the-rescue
https://www.kickstarter.com/projects/166302341/sneaky-chef-chocolate-no-nut-butter-to-the-rescue

#4 Masło nieorzechowe

Alergie generalnie nie są najmilszą przypadłością pod słońcem, ale ta na orzechy i soję jest wyjątkowo uciążliwa. Nie móc jeść kanapek z masłem orzechowym!? Ani czekolady z całymi orzechami? A tu proszę: zero orzechów, zero glutenu, zero soi, zero rzeczy powiązanych z nabiałem, słowem: skład idealny jeśli chodzi o alergików. Ten projekt ułatwi alergikom ich przymusowy post, trzymamy kciuki, żeby udało się go sfinansować!

 

 

Tekst | Małgorzata Mitura

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News