Categories: ludziemiasto

Starszy pan podjął się pracy polegającej na drzemaniu z kotami

Wiadome jest, że koty to jedne z najbardziej leniwych zwierząt w naszych domach. Są one również najwyżej w łańcuchu pokarmowym internetu. Co za tym dziwnego, że śpiące kotki są sensacją internetu? Dorzuć słodkiego starszego pana i mamy hit!

Terry Lauerman to 75-letni emeryt oraz samozwańczy miłośnik kotów. Pewnego dnia, jak donoszą pracownicy schroniska Safe Haven Pet Sanctuary w Green Bay, Wisconsin, do ich schroniska przyszedł owy starszy pan, którego dzisiaj znają jako Terry’ego, aby pobawić się z kotami. Jego wizyty stały się na tyle regularne, że zaproponowano mu wolontariat. Jednego dnia przyszedł ze szczotką i cały dzień zajmował się czesaniem kotów. Od tego czasu Terry jest stałym bywalcem Safe Haven, odwiedzając schronisko codziennie na około 3 godziny.

Czytaj również: Czy już niedługo będziecie mogli wziąć urlop kociorzyński?

Jednak to nie jego zdolności jako kociego fryzjera przysporzyły mu takiego rozgłosu, a nietuzinkowe fotografie, gdzie słodko drzemie wraz z podopiecznymi schroniska. Dzięki rozgłosowi, jaki zdobył, schronisko zebrało mnóstwo pieniędzy dla swoich podopiecznych.

Nasze darowizny wzrosły! Zwykle zarabiamy od 3000 do 4000$ miesięcznie. W tym tygodniu osiągnęliśmy 30 000$! To jest niesamowite, ponieważ funkcjonujemy wyłącznie dzięki darowiznom! Dochody prawdopodobnie zostaną przeznaczone na dodanie dodatkowych pomieszczeń kwarantanny, dzięki czemu szybciej uratujemy kotki, rachunki u weterynarza i ponownie ocieplimy budynek, abyśmy byli bardziej energooszczędni tej zimy. Będziemy mieć więcej, niż potrzebujemy na wszystkie te rzeczy, więc część oszczędności zostanie odłożona na „czarną godzinę”. – mówi Elisabeth ze schroniska w Green Bay.

W nagrodę za dzielne przeczytanie artykułu, śpiący Terry i kotki.

Tekst: Natalia Joanna Bajor

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Kreatywność – jak ją w sobie obudzić?

Czy zastanawialiście się kiedyś skąd biorą się dobre pomysły? Jak pisarze, malarze, naukowcy, muzycy tworzą…

2 dni ago

Kasia Babis wyśmiewa chorych psychicznie? Internet zawrzał

Kasia Babis jest osobą znaną przede wszystkim po lewej stronie politycznej barykady. Ale choć na…

3 dni ago

DOPPELGÄNGER. SOBOWTÓR nowy film Jana Holoubka

"Doppelgänger. Sobowtór", to najnowszy film Jana Holoubka. Jeszcze nie możemy się otrząsnąć po niesamowitym serialu…

3 dni ago

Czy Dawid Podsiadło, Michał Szpak i Nergal sprawią, że kościoły opustoszeją?

Dawid Podsiadło wypowiedział się ostatnio na temat planowanego dokonania aktu apostazji, co po raz kolejny…

4 dni ago

Co warto wiedzieć o stołach loftowych?

Loftowe wnętrza to otwarte przestrzenie, stalowe elementy konstrukcyjne, neutralne kolory i minimalizm. Idealnie będą się…

5 dni ago

Kim jest nowy Wiedźmin? 5 najlepszych ról Liama Hemswortha

Wiadomość o zmianie tytułowego Wiedźmina w serialu Netflixa zszokowała miłośników sagi będącej adaptacją bestselerowej serii…

1 tydzień ago