Starszy pan podjął się pracy polegającej na drzemaniu z kotami

Starszy mężczyzna śpiący na kanapie z kotem

Wiadome jest, że koty to jedne z najbardziej leniwych zwierząt w naszych domach. Są one również najwyżej w łańcuchu pokarmowym internetu. Co za tym dziwnego, że śpiące kotki są sensacją internetu? Dorzuć słodkiego starszego pana i mamy hit!

Terry Lauerman to 75-letni emeryt oraz samozwańczy miłośnik kotów. Pewnego dnia, jak donoszą pracownicy schroniska Safe Haven Pet Sanctuary w Green Bay, Wisconsin, do ich schroniska przyszedł owy starszy pan, którego dzisiaj znają jako Terry’ego, aby pobawić się z kotami. Jego wizyty stały się na tyle regularne, że zaproponowano mu wolontariat. Jednego dnia przyszedł ze szczotką i cały dzień zajmował się czesaniem kotów. Od tego czasu Terry jest stałym bywalcem Safe Haven, odwiedzając schronisko codziennie na około 3 godziny.

Czytaj również: Czy już niedługo będziecie mogli wziąć urlop kociorzyński?

Jednak to nie jego zdolności jako kociego fryzjera przysporzyły mu takiego rozgłosu, a nietuzinkowe fotografie, gdzie słodko drzemie wraz z podopiecznymi schroniska. Dzięki rozgłosowi, jaki zdobył, schronisko zebrało mnóstwo pieniędzy dla swoich podopiecznych.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Nasze darowizny wzrosły! Zwykle zarabiamy od 3000 do 4000$ miesięcznie. W tym tygodniu osiągnęliśmy 30 000$! To jest niesamowite, ponieważ funkcjonujemy wyłącznie dzięki darowiznom! Dochody prawdopodobnie zostaną przeznaczone na dodanie dodatkowych pomieszczeń kwarantanny, dzięki czemu szybciej uratujemy kotki, rachunki u weterynarza i ponownie ocieplimy budynek, abyśmy byli bardziej energooszczędni tej zimy. Będziemy mieć więcej, niż potrzebujemy na wszystkie te rzeczy, więc część oszczędności zostanie odłożona na „czarną godzinę”. – mówi Elisabeth ze schroniska w Green Bay.

W nagrodę za dzielne przeczytanie artykułu, śpiący Terry i kotki.

75 year old volunteer nap with cats animal shelter 4 5ba49b60755a5 700 Starszy pan podjął się pracy polegającej na drzemaniu z kotami Starszy mężczyzna śpiący na kanapie z kotem Starszy mężczyzna śpiący na kanapie z kotem

Tekst: Natalia Joanna Bajor

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News