Jak stać się niewidzialnym w przestrzeni miejskiej?

Dwóch mężczyzn ze swetrami wtapiającymi się w tło

Co się stanie, gdy zapalona dziewiarka połączy siły z fotografem we wspólnej sesji? Dzianinowe kamuflaże! Sprawdźcie, jak można w sprytny sposób wtopić się w przestrzeń, niczym kameleon.

Celem sesji było całkowite wtopienie modelów i ich stylizacji w miejskie obiekty i wnętrza. Artysta Joseph Ford zaprosił do współpracy Ninę Dodd, aby ta zaprojektowała serię swetrów, dzięki którym efekt ten zostanie osiągnięty. Czy się udało? Wystarczy spojrzeć na fotografie poniżej!

Może nie są to idealne peleryny niewidki, ale z drugiej strony – kto wie, może w przyszłości będziemy chcieli nosić rzeczy, które pozwolą nam, chociaż częściowo stać się niewidzialnymi? Więcej zdjęć możecie obejrzeć tutaj.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Zobacz także: „Uzależnione” ulice: fotograf pokazuje mroczną stronę życia mieszkańców Filadelfii

1 1 Jak stać się niewidzialnym w przestrzeni miejskiej? 0 Jak stać się niewidzialnym w przestrzeni miejskiej? 6 1 Jak stać się niewidzialnym w przestrzeni miejskiej? 5 1 Jak stać się niewidzialnym w przestrzeni miejskiej? 4 1 Jak stać się niewidzialnym w przestrzeni miejskiej? 3 1 Jak stać się niewidzialnym w przestrzeni miejskiej? 2 1 Jak stać się niewidzialnym w przestrzeni miejskiej?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News