Spring Dance Session

Jeśli twoją „dziewiątkę“ nadal wieńczy żenujący upadek, a wykonanie flare znowu skończyło się nadwyrężonym nadgarstkiem to czas najwyższy coś z tym zrobić. A zrobić można wiele i to już w przyszły weekend.

28 i 29 marca w warszawskim studiu tańca Art Dance Complex odbędzie się pierwsza edycja warsztatów tanecznych. Poprowadzą je międzynarodowi instruktorzy oraz czołówka polskich choreografów. Będzie break, hip hop choreo i modern jazz, czyli zapowiada się intensywny weekend, dlatego nastawcie się na zdobycie kilku nowych siniaków. Macie tydzień na porządną rozgrzewkę. Czas rozruszać kości po zimie.

Pomiędzy warsztatami, w sobotni wieczór odbędzie się Between Party zorganizowany we współpracy ze sponsorem wydarzenia – firmą Bacardi.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Instruktorzy:

Ez Twins (Słowenia) – Bracia bliźniacy Enej i Ziga Jurecic to dwa bezwzględnie wyjątkowe talenty. Najpierw zdobyli uznanie jako część znanego Maestro załogi na TV show Got Talent w Słowenii. Ich umiejętności przeniosły ich z Bałkanów do Hiszpanii, Francji, aż do Szanghaju. Teraz czas na Polskę.

Pascal Beugre-Tellier (Francja) – Występował w wielu przedstawieniach, speklatkach, filmach, oto niektóre z nich – Cie Georges Monboye, Cie James Carles, Company Vincent Mantsoe, Thor, Alexandre Lemoine, Bea buffin.

Dylan Mayoral (Anglia) – Pochodzi z Londynu. Jest częścią niesamowitej ekipy taneczne Definitives złożonej z 5 członków. Jest również przeszkolony w zakresie gimnastyki / akrobatyki. Jego marzenie to stać się znanym jako jeden z najbardziej wszechstronnych tancerzy na świecie, aby podziwiać wiele różnych krajów na całym świecie. Chce inspirować innych tancerzy i pokazać, że wszystko jest możliwe z poświęcenia i ciężkiej pracy.

Anna Jujka (Polska) – Anna Youya Jujka jest choreografem pedagogiem i tancerką. Z tańcem jest związana od 7. roku życia! Nie da się więc ukryć, że doświadczenie ma ogromne. Przez lata miała styczność z wieloma stylami tańca, dzięki czemu łączy ze sobą takie style, jak: jazz, modern dance, contemporary, broadwayjazz, hiphop, ragga, house i wiele innych. Znana jest wszystkim z programu Got To dance.

Sandra Sandy Rzeźniczak (Polska) – zdecydowala sie na życie taneczne w wieku 18 lat. Zaczynając od ciągłego spędzania czasu na sali, treningach, warsztatach w Polsce, a kończąc na wyjazdach do L.A. i podróżach po całym świecie. Najwięcej doświadczenia zdobyła przebywając z odpowiednimi dla niej tancerzami i choreografami: Maniek Kotarski, Tony Tzar, Lee Daniel, Candace Brown, Kevin Maher, Chonique Sneed, Luther Brown, od których czerpie ogromną wiedzę i inspiracje. Występy podczas Eska Music Awards, UK Stand Up, Cali Collaborations i wiele innych, pozwoliły na zdobycie doświadczenia scenicznego, a praca z artystami nauczyła cierpliwości i kreatywnego myślenia.

Ksena Audrey (Francja) – francuska, artystka, nietuzinkowa tancerka, choreograf oraz dyplomowany pedagog tańca. Specjalizuje się w technikach Jazz, Modern Jazz. Swój warsztat doskonaliła przez wiele lat w paryskim studio tańca Harmonic, równocześnie kończąc dwuletnią szkołę w “Institut de Formation Pedagogique Kim Kan”. Jest absolwentką szkoły ” Choreia, Le Centre des Arts Vivants ” na trzyletnim kierunku pedagogiki tańca jazzowego. Pracowała z wieloma choreografami min.: Thierry Verger, Jean Claude Marginale, Luciana Di Natale, Pascal Beugre Tellier. Choreograf 7 edycji You Can Dance.

Paweł Hołderny (Polska) – nieposkromiony duch ruchu i tańca. Paweł to wszechstronnie utalentowany tancerz, który czerpie z różnych stylów i samodzielnie tworzy układy choreograficzne. Polskim fanom może być znany z udziału w programie You Can Dance, w którym przedstawiał się jako Lovelas. Występował razem ze swoją grupą taneczną Funk Rockass przed 50 Centem, podczas wizyty rapera w Polsce w kwietniu.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

HARMONOGRAM:
28 marca 2015:
14:00 – 15:00: Paweł Hołderny (break)

15:15 – 16:15: Ksena Audrey (modern jazz)

16:30 – 17:30: Dylan Mayoral (hip hop choreo)

17:45 – 19:15: Pascal Beugre-Tellier (modern jazz)

19:30 – 21:00: Ez Twins (hip hop choreo)

BETWEEN PARTY

29 marca 2015:
14:00 – 15:00: Sandra Sandy Rzeźniczak (hip hop)

15:15 – 16:15: Anna Jujka (hip hop)

16:30 – 17:30: Dylan Mayoral (hip hop choreo)

17:45 – 19:15: Pascal Beugre-Tellier (modern jazz)

19:30 – 21:00: Ez Twins (hip hop choreo)

PLAKAT

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News