SPRAGNIENI LATA

„Spragnieni Lata”  to wspólna trasa koncertowa Natalii Natu Przybysz z zespołem i Tymona Tymańskiego & The Transistors  po największych miastach Polski. Artystów zobaczymy na jednej scenie w: Augustowie, Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Zakopanem i Lublinie. Partnerem wydarzenia jest marka Cydr Lubelski, sponsor wspierający najciekawsze imprezy tego lata!

Tymon & The Transistors

Większość koncertów odbędzie się w plenerze, gdzie muzycy zaprezentują swój premierowy materiał, który jeszcze w tym roku ukaże się na krążkach. Na jednej scenie spotkają się dwa żywioły, znikną podziały między artystami i konwencjami, a blues pomiesza się z rock’n’rollem w najlepszym wydaniu.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Dla Natalii Natu Przybysz punktem wyjścia do pracy nad nową płytą była piosenka „Niebieski” z ostatniego wydawnictwa pt. „Kozmic Blues Tribute to Janis Joplin”. Artystka kontynuuje przygodę z bluesem i klimatem rocka z lat 60. Nowy materiał Tymona Tymańskiego to 14 klasyków w autorskich aranżacjach. Do projektu zaprosił troje charyzmatycznych artystów: Wojtka Waglewskiego, Kasię Nosowską i Natalię Przybysz.

nat-fot

Trasa „Spragnieni lata” startuje 7 sierpnia. Finał odbędzie się 20 września w Lublinie na Rynku Starego Miasta podczas pierwszej edycji Lubelskiego Święta Młodego Cydru. Na koncertowej mapie znajdują się: Augustów (7 sierpnia), Warszawa (8 sierpnia), Łódź (9 sierpnia), Kraków (15 sierpnia), Wrocław (16 sierpnia), Poznań (24 sierpnia), Zakopane (29 sierpnia).

Spragnieni lata - najbardziej orzeźwiająca trasa konce_rtowa sezonu

 (na podstawie materiałów prasowych)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News