Fort BEfore to okazja na wspólne rozpoczęcie lata

Ekipę Bunker Events znacie już nie od dziś. Zeszłoroczne lato dla wielu z nas nie byłoby takie samo gdyby nie imprezy Fort Open Air 19′. Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich, którzy wspominają ten wyjątkowy trójmaraton z łezką w oku. Już niedługo ponownie spotkamy się na Forcie, ale tym razem w trochę innym klimacie. Zapraszamy na Fort BEfore!

Jeżeli jakimś cudem nie trafiliście jeszcze na ekipę Bunker Events – to właśnie oni są odpowiedzialni za zeszłoroczne imprezy pod hasłem Fort Open Air 19′. Odbywające się przy Wale Miedzeszyńskim eventy przeniosły nas w magiczną krainę, przeprowadzając nas gładko przez coraz wyższe stężenie BPM. Zaczynając od spokojniejszego downtempo, przez house, po industrial techno i psytrance. Wszyscy fani elektronicznych brzmień znaleźli coś dla siebie.

W tym roku branża eventowa musi zmagać się z ogromnym wyzwaniem. Choć znoszenie obostrzeń związanych z kryzysem pandemicznym przebiega pomału, już teraz będziemy mięli okazję spotkać się ponownie z ekipą Bunker Events! Pierwszym festiwalem muzyki elektronicznej po pandemii będzie Fort BEfore.

Choć przyszło nam czekać prawię rok, już 6ego czerwca poczujemy przedsmak letnich imprez. Fort BEfore to z pewnością wydarzenie dla wszystkich fanów muzyki elektronicznej, ale nie tylko. Będziemy mięli okazję usłyszeć, poza przedstawicielami Bunker Events, wielu innych artystów z rodzimej sceny. Za oprawę wizualną wydarzenia ponownie odpowiedzialna będzie DyZwizja Amazonek.

 

W związku z restrykcjami związanymi z pandemią, organizatorzy zmuszeni są do ograniczenia jednorazowej ilości osób na terenie do 150. Później będzie funkcjonowała zasada „1 za 1”. Kolejnymi zmianami są nowa lokalizacja i pora wydarzenia. Tym razem spotykamy się już o 13:00!

Stronę wydarzenia możecie zobaczyć tutaj.

 

Tekst: Wiktor Knowski

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Spike Jonze – ułożony szaleniec

„What will he do next? Whatever the fuck I want” – słowa Bama Margery, współtwórcy „Jackassa” idealnie pasują do Jonzego. Chciałbym być jak…

22 godziny ago

Bariera dźwięku a pierwsze wrażenie

W świecie podziałów na wysokich i niskich, ładnych i brzydkich, od zarania dziejów rysuje się…

24 godziny ago

Czapka z daszkiem – rodzaje i przykłady stylizacji

Pozornie każda czapka z daszkiem jest taka sama, jednak nie do końca jest to prawdą.…

2 dni ago

Gua Sha – kamień do masażu twarzy. Jak go używać?

Masaż - znamy jego dobroczynny wpływ na ciało: nie tylko niweluje napięcia mięśni, ale także…

2 dni ago

Stranger Things 4 Vol. 1 – mroczny powrót serialu [recenzja]

Po niemal trzech latach wyczekiwania i snucia teorii serial „Stranger Things” powrócił z pierwszą częścią…

2 dni ago

Czy stylizacja bez paska do spodni męskich jest kompletna?

Bez paska męska garderoba pozostaje niepełna i nie ma w tym stwierdzeniu cienia przesady. Paski…

3 dni ago