Fort BEfore to okazja na wspólne rozpoczęcie lata

Ekipę Bunker Events znacie już nie od dziś. Zeszłoroczne lato dla wielu z nas nie byłoby takie samo gdyby nie imprezy Fort Open Air 19′. Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich, którzy wspominają ten wyjątkowy trójmaraton z łezką w oku. Już niedługo ponownie spotkamy się na Forcie, ale tym razem w trochę innym klimacie. Zapraszamy na Fort BEfore!

Jeżeli jakimś cudem nie trafiliście jeszcze na ekipę Bunker Events – to właśnie oni są odpowiedzialni za zeszłoroczne imprezy pod hasłem Fort Open Air 19′. Odbywające się przy Wale Miedzeszyńskim eventy przeniosły nas w magiczną krainę, przeprowadzając nas gładko przez coraz wyższe stężenie BPM. Zaczynając od spokojniejszego downtempo, przez house, po industrial techno i psytrance. Wszyscy fani elektronicznych brzmień znaleźli coś dla siebie.

W tym roku branża eventowa musi zmagać się z ogromnym wyzwaniem. Choć znoszenie obostrzeń związanych z kryzysem pandemicznym przebiega pomału, już teraz będziemy mięli okazję spotkać się ponownie z ekipą Bunker Events! Pierwszym festiwalem muzyki elektronicznej po pandemii będzie Fort BEfore.

Choć przyszło nam czekać prawię rok, już 6ego czerwca poczujemy przedsmak letnich imprez. Fort BEfore to z pewnością wydarzenie dla wszystkich fanów muzyki elektronicznej, ale nie tylko. Będziemy mięli okazję usłyszeć, poza przedstawicielami Bunker Events, wielu innych artystów z rodzimej sceny. Za oprawę wizualną wydarzenia ponownie odpowiedzialna będzie DyZwizja Amazonek.

 

W związku z restrykcjami związanymi z pandemią, organizatorzy zmuszeni są do ograniczenia jednorazowej ilości osób na terenie do 150. Później będzie funkcjonowała zasada „1 za 1”. Kolejnymi zmianami są nowa lokalizacja i pora wydarzenia. Tym razem spotykamy się już o 13:00!

Stronę wydarzenia możecie zobaczyć tutaj.

 

Tekst: Wiktor Knowski

Komentarze
Rate this post
kris

Recent Posts

Trampki męskie w eleganckiej odsłonie – stylizacje

Trampki męskie to uniwersalny dodatek, którego nie powinno zabraknąć w żadnej szafie. Jak się okazuje,…

1 dzień ago

Strefa czystego transportu w Warszawie od lipca 2024

Masz auto z 2005 roku albo starsze? Od lipca 2024 nie wjedziesz nim do centrum…

3 dni ago

Soccer Mommy śpiewa w grze The Sims 4: Licealne lata

The Sims to wyjątkowa gra pod kątem muzycznym, ponieważ na przestrzeni lat coraz więcej artystów…

4 dni ago

Chora na siebie – czarna komedia [Zapowiedź]

Zapowiada się przezabawna komedia o świecie, w którym wszyscy walczą o popularność. Tu nie chodzi…

4 dni ago

Czy filmy lepsze od książek istnieją? 7 przykładów

Czy filmy lepsze od książek istnieją? – to pytanie, które zazwyczaj zanika pod wpływem licznych…

5 dni ago

Niebezpieczni dżentelmeni. Witkacy i nic więcej? [recenzja]

Pierwsze zapowiedzi filmu Niebezpieczni dżentelmeni były naprawdę intrygujące. Zagadka kryminalna z (przyszłymi) tuzami polskiej nauki…

1 tydzień ago