Splot wymiarów

IMG_0642

Nowa kolekcja na sezon jesień/zima 2014 to przede wszystkim kombinacja nowych krojów i fasonów 3D. Każdy projekt jest uporządkowanym chaosem i do żadnego nie wdarła się przypadkowość.

Skoro króluje wełna i ciepłe dzianiny, to muszą być swetry, narzutki, płaszcze, futerka i inne okrycia wierzchnie. W kolekcji znalazły się również wełnienie sukienki, poszarpane, frędzlowate spódnice, a wszystko oczywiście w stylu oversize. My pokochaliśmy sweter NOME wykonany z wełny owczej i dekoracyjnie wykończony moherowymi rulonami, które dają efekt 3D.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Mimo tego, że Dudzińska w większości zaproponowała pastele oraz ciemne, spokojne barwy, na niektórych projektach znalazło się srebro, uzyskane poprzez spray’owanie. Nie tylko całe ubrania, jak koszula czy spodnie zostały wykonane w tym efekcie, ale też niektóre detale pozostałych, bardziej stonowanych kolorystycznie elementów garderoby.

W czapkach i szalikach od projektantki, na pewno nie zmarzniemy w tę polską zimę. Kominy, szaliki i duży wybór czapek, a  wszystkie oczywiście w różnorodnej kolorystyce i z różnorodnych splotów.

Lubimy Dudzińską, lubimy te eksperymenty, lubimy konsekwencję, a najbardziej lubimy kolekcję „Association„.

IMG_0512

IMG_0450

IMG_0431

IMG_0367

IMG_0051a

IMG_0184

IMG_0248

IMG_0320

anna-dudzinska-6

anna-dudzinska-5

anna-dudzinska-4

anna-dudzinska-3

anna-dudzinska-2

anna-dudzinska-1
11

9

zdjęcia | annadudzinska.com

Tekst | Monika Nowińska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News