Śpij w dobrym stylu

Bez wątpienia łóżko to jeden z najważniejszych mebli w każdym domu. O wygodzie decydują jego rozmiary, ergonomiczne zagłówki, stabilny stelaż. O urodzie – szlachetne forniry i tapicerka.

Łóżko dla dwóch osób produkowane są w trzech standardowych wymiarach, o szerokości 140, 160 lub 180 cm. Z pewnością najbardziej komfortowe jest łóżko o szerokości 180 cm i to nie tylko dlatego, że jest na nim dużo miejsca, ale także dlatego, że tylko w tym przypadku ramę można wypełnić dwoma pojedynczymi materacami. Każda z dwóch osób ma dla siebie wygodną przestrzeń jednoosobowego łóżka, może spać pod osobna pościelą i co najważniejsze – dostosować swój materac do swoich potrzeb.

B 36259

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Beam Bed | Promienne łóżko

Projekt: Ewan Robertso | Marka:  LAGO

Łóżko inspirowane przez elementarną postać piękna: słońce. Promieniście ułożony system desek stanowi  innowacyjną i niekonwencjonalną podstawę do materaca. Integralną częścią łóżka jest podświetlenie, które wytwarza
silne, scenograficzne światło i zapewnia niepowtarzalną ​​atmosferę w sypialni. Dzięki spakowaniu w płaskie pudełko jest łatwe w transporcie.

Cena: 8 607,00 PLN

ad

Col-letto | Zawinięte łóżko

Marka: LAGO |  Projekt: Nusa Jelenec

Łóżko, które jest wygodne i przytulne jak gniazdo. Okalający je kołnierz z miękkiego materiału daje efekt wizualnej i dźwiękowej bariery. Pozwala na relaks i ucieczkę od codziennej rutyny. Może być otwarty na prawo lub lewo. Zwinięty albo całkowicie rozwinięty – jak golf na szyi. Nic, tylko się wtulić.

Cena: 12 569,00 PLN

fluttua

Fluttua | Lewitujące łóżko

Projekt: Daniele Lago |  Marka: LAGO

Łóżko, które robi wrażenie jakby unosiło się w powietrzu. Jego konstrukcja oparta jest na jednej centralnej nodze, która podtrzymuje metalowo-drewniany stelaż. Musi być przymocowane do ściany. Przestrzeń pod łóżkiem można oświetlić co spotęguje wrażenie lewitacji.

Fluttua_R 100-120cm

Cena: 8 316,00 PLN , występuje w różnych rozmiarach

B 40308

Justmat | Mobilne łóżko na kółkach

Projekt: Daniele Lago |  Marka: LAGO

Jak sama nazwa wskazuje Justmat to sam materac. No, prawie sam. Jest jeszcze drewniana baza na kółkach i zagłówek, który jest naturalnym przedłużeniem materaca. Ironiczny i zabawny cytat ze stylu retro, oddający
dynamikę i swobodę ruchów. Justmat to wszechstronne łóżko, łatwe w transporcie, idealne dla tych, którzy lubią często zmieniać rozmieszczenie mebli w swoim domu. Just fun.

Cena: 12 116,00 PLN

B 36507

Steps Bed | Łóżko z filcowych pasów

Marka: LAGO |  Projekt: Monica Graffeo

Łóżko do samodzielnego montażu, wykonane z filcowych pasków przymocowanych do aluminiowej bazy. Lekkie, przyjazne i ekologiczne, nadaje się do ponownego przetworzenia. Forma zagłówka pozwala go spersonalizować – między paski można na przykład włożyć książkę lub gazetę.

Steps Bed 170-180cm

Cena: 13 179,00 PLN

 

tekst | Katarzyna Iwańska, architekt wnętrz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News