Śpiewać każdy może? Jesienne warsztaty dla wokalistów ?

Studio muzyczne z niebieskmi światłami, za szybą trzy wokalistki

Mówi się, że jesienią raczej wszystko obumiera, dopada nas chandra, nawet niekoniecznie chce się nam opuszczać domowe pielesze. A gdyby tak przełamać te stereotypu i właśnie jesienią wziąć sprawy (i głos) w swoje ręce?

Digital Beast Studios razem z UVIBE ruszają z drugą edycją jesiennych warsztatów dla wokalistów i realizatorów. Szykują się dwa, intensywne dni pod okiem doświadczonych producentów i trenerów. Dzięki praktycznym zajęciom z doświadczonym realizatorem i producentem wokalnym uczestnicy zrozumieją proces powstawania głosu, kreowania jego barwy w studiu, miksu wokalu w muzyce oraz skutecznej komunikacji wokalisty z realizatorem dźwięku.

Warsztaty odpowiedzą na najbardziej nurtujące kwestie. Jak panować nad swoim głosem w studiu i na scenie? Jak wyważyć technikę i styl śpiewania? Jak uniknąć najpopularniejszych błędów podczas nagrywania wokalu? Jak wykreować barwę głosu, aby osiągnąć zamierzony efekt? Jak powinna wyglądać prawidłowa komunikacja realizatora z wokalistą? Jak skutecznie usprawnić swój angielski w piosence?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Zajęcia poprowadzą:

Katarzyna Rościńska – producent i trener wokalny The Voice od Poland, doświadczona wokalistka oraz wybitny specjalista emisji głosu współpracujący z polski i zagranicznymi gwiazdami.

Aleksander Mothashipp Molak – producent muzyczny i wokalny, kompozytor oraz utalentowany realizator dźwięku. Produkuje płyty dla znanych polskich artystów takich jak Marika, Marcelina, Pablopavo, Mama Selita czy Vavamuffin.

Warsztaty odbędą się w dniach 14-15 października, w Warszawie, więcej informacji znajdziecie bezpośrednio TUTAJ.

Zrzut ekranu ze strony promującej warsztaty wokalne

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News