Spice Girls szykują wielki powrót

Mamy dla was niesamowitą wiadomość. Najsłynniejszy girlsband na świecie w 2016 roku rusza w trasę koncertową! Spice girls się reaktywują, ale jednak nie w komplecie. Jak sądzicie, kogo zabraknie?

Uwaga, to nie są żarty. Od ukazania się singla Spice Girls “Wannabe” w przyszłym roku minie już dwadzieścia lat. Legendarny zespół nie zapomniał o początkach swojej kariery ani o niemalejącej liczbie fanów. W związku z tym planowano  trasę koncertową na rok 2016. Szczegóły poznamy jednak dopiero na początku przyszłego roku. Jednak życie nie jest tak słodkie jak cukierkowe ubrania spicetek. Podczas koncertów na scenie zabraknie Victorii Beckham. Gwiazda w tej chwili skupia się na swojej karierze projektantki mody i nie zamierza z niej zrezygnować.

tumblr_nqc6bbtdo81uv6fyho1_1280

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Z pewnością jest to ogromna strata dla trasy koncertowej, jednak mimo to cały świat nie ukrywa swej radości, że w ogóle do reaktywacji dojdzie. Z pewnością będzie to wielkie wydarzenie. Po raz ostatni piosenkarki wystąpiły razem w 2012 roku z okazji Olimpiady w Londynie.

Ciekawe, czy nowe-stare Spice Girls zawładnie światem muzycznym tak jak kiedyś? Czy małe dziewczynki będą się wykłócały, która z nich ma być Ginger Spice albo Baby Spice?

Wiadomość z ostatniej chwili – Emma Bunton podała do wiadomości, że póki co dziewczyny jednak nic nie planują, a gdyby tak było, na pewno dadzą znać. My z kolei wierzymy, że poruszenie wśród fanów, jakie wywołała wieść o powrocie, sprawi, że dziewczyny tę trasę jednak zorganizują. Może nawet z Victorią.

tekst | Aleksandra Leśnik

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News