Specjalistyczny fotel kosmetyczny – wybierz najlepszy do swojego gabinetu

Każdy salon kosmetyczny lub SPA musi być wyposażony w sprzęt, pozwalający na najlepszą opiekę nad klientami. Nie ulega wątpliwości, że nie tylko kosmetyki i preparaty, ale również takie elementy wyposażenia jak fotele, stoły czy przygotowane odpowiednio łazienki sprawiają, że dane miejsce jest chętnie uczęszczane. Zobacz zatem, jaki fotel możesz wybrać do swojego gabinetu.

Fotel hydrauliczny czy elektryczny?

Decydując się na zakup fotela do gabinetu kosmetycznego, musisz przede wszystkim zdecydować się na rodzaj regulacji, który będzie posiadał. Aby zapewnić ci jak największą wygodę, miejsce takie powinno być łatwe do dopasowania, a jednocześnie niezawodne.

Wśród różnych modeli należy wymienić dwa zasadnicze typy, różniące się sposobem regulacji: fotele elektryczne i fotele hydrauliczne. Pierwsze z nich posiadają wbudowany silnik, który zapewnia możliwość bardzo płynnej regulacji zarówno wysokości całego fotela, jak i kąta nachylenia jego oparcia. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych, cichych silników, gwarantuje jednocześnie niezawodną pracę oraz relaks klientów, których nie będzie rozpraszał dźwięk tego urządzenia.

Z kolei fotele hydrauliczne regulowane są za pomocą siłownika hydraulicznego, który pozwala na łatwe operowanie nimi niezależnie od wagi klienta. Zmiany wysokości mogą być wykonywane w trakcie pracy, bez konieczności proszenia klienta o zejście z miejsca. Co więcej, najczęściej są to małe urządzenia, które świetnie sprawdzają się w ciasnych pomieszczeniach, zapewniając dużą swobodę pracy kosmetyczce.

Specjalistyczny fotel podologiczny

Być może w swoim gabinecie zajmujesz się również pedicurem. Jeśli tak, na pewno potrzebny będzie ci specjalistyczny fotel podologiczny, który zapewni wygodę twoim klientom, jak i pracownikom. Jednym z dedykowanych rozwiązań w tym zakresie mogą być podnóżki rozsuwane na boki pod kątem 90 stopni, wygodna misa czy – dodatkowo – opcja masażu.

Wybierz fotel idealnie dopasowany do twojego salonu

Wyposażenie salonu kosmetycznego powinno być nie tylko funkcjonalne, ale również dostosowane do wyglądu całego pomieszczenia. Dlatego decydując się na konkretny fotel, musisz pomyśleć także o jego designie, dzięki czemu będzie dobrze wkomponowywał się w otoczenie. Warto zwrócić uwagę między innymi na tapicerkę, która powinna odznaczać się eleganckim wyglądem i być łatwa do utrzymania w czystości. Dzięki temu zawsze zaprezentuje się doskonale.

Różnorodne fotele do gabinetów kosmetycznych i salonów SPA znajdziesz między innymi w sklepie Active Shop. Każdy z nich odznacza się unikatowym wyglądem i bardzo wysokim komfortem. Dzięki wykonaniu z najlepszych i najbardziej odpornych materiałów, fotele te zapewniają możliwość długotrwałego użytkowania.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News