Spacer z Bovską w teledysku do piosenki “Haj”

Brunetka z kokiem w dżinsowej kurtce

Bovska nie próżnuje w wakacje. Artystka mimo promocji płyty znalazła czas na to, by nagrać teledysk niespodziankę dla swoich fanów. W sieci pojawił się dziś teledysk do najświeższej piosenki “Haj”, której nie znajdziemy na debiutanckim “Kaktusie”. 

Teledysk nagrany został w technologii snorricam. Dzięki temu czujemy się, jakbyśmy spacerowali razem z Bovską. Wszystko, co się dzieje śledzimy bowiem z perspektywy występującej w produkcji artystki. Nowy utwór jest efektem współpracy z producentem Janem Smoczyńskim. W klipie wystąpił m.in. aktor młodego pokolenia, Mateusz Banasiuk.

Bovska często podkreśla, jak duże znaczenie ma dla niej wizualna warstwa jej twórczości, co związane jest z jej drugą, tak samo ważną, pasją – rysowaniem. W wywiadzie dla HIRO przyznała, że dla pełnego odbioru muzyki obraz jest równie istotny jak dźwięk, szczególnie na YouTubie. Nie dziwią więc tego rodzaju (niezwykle udane!) eksperymenty.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News