Solidny groove, taneczny rytm, niski bas. Bass Planet Showcase to impreza na której nie może zabraknąć żadnego miłośnika rave’ów

Ludzie bawiący się na imprezie

Bass Planet to działający od przeszło dekady cykl imprez, który co roku gromadzi kilka tysięcy osób celebrujących wspólnie wszelkie odmiany basowej rozkoszy.

Ale nie tylko. Bass Planet o także silna, zjednoczona ekipa muzyków i rave’erów, dla których fundamentem jest wspomniany w tytule solidny groove, taneczny rytm i niski bas. To w końcu klubowa familia, mająca swe korzenie w Berlinie, której członkowie rozsiani są obecnie po całym globie.

Po Berlinie, St. Petersburgu, Szczecinie Częstochowie przyszedł wreszcie czas na Warszawę, gdzie w klubie Poziomy odbędzie się pierwszy oficjalny showcase spod szyldu Bass Planet!

Na tę wyjątkową okazję zaproszono równie wyjątkowych gości: STANTON WARRIORS zagra po raz kolejny w Warszawie, łącząc klimat remixów Who’s Afraid of Detroit Von Stroke’a, Feel Good Gorillaz czy Demons Fatboy Slim’a ze wszystkim, co Wojownicy wydali przez prawie trzy dekady swojej działalności. Na pewno możemy spodziewać się masy nowoczesnych brzmień z ostatnich albumów Rebel Bass i Rise.

Brzmienie legendarnego automatu perkusyjnego Rolanda TR-808, klubowe wokale i sample z najrozmaitszych zakątków muzycznych to wciąż aktualna wizytówka Stantonów. Bez tych pionierów dźwięków garage i nu-skool breakbeat dziś zapewne nie wsłuchiwalibyśmy się w produkcje Disclosure czy Gorgon City, jak i wielu innych artystów z nurtu połamanych rytmów.

Pełny line-up wieczoru prezentuje się następująco:

Najważniejsze informacje:

  • Data: 29.11.2019 (piątek)
  • Miejsce: Klub Poziomy, Nowy Świat 27A, Warszawa
  • Start: 21:00
  • Bilety: przedsprzedaż 25 PLN, w dniu imprezy 35 PLN

Link do wydarzenia na Facebooku: facebook.com/events/402987477038004/
Bilety: https://www.biletomat.pl/muzyka-klubowa/bass-planet-warszawa-8719/

Solidny groove taneczny rytm niski bas. Bass Planet Showcase to impreza na której nie może zabraknąć żadnego miłośnika raveów 2 Solidny groove, taneczny rytm, niski bas. Bass Planet Showcase to impreza na której nie może zabraknąć żadnego miłośnika rave'ów

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News