SoKo powróciła z nowym singlem!

SoKo, czyli Stéphanie Sokolinski, francuska wokalistka, po dwóch latach ciszy od wydania albumu My Dreams Dictate My Reality, nareszcie powróciła do świata muzyki i to na pełnych obrotach, publikując singiel Sweet Sound of Ignorance razem z klipem.

Klip do utworu Sweet Sound of Ignorance powstał we współpracy z NYLON MAG, a jego reżyserką była SoKo we własnej osobie. Klip jest całkowicie wycieczką w to, co siedzi w głowie SoKo — trochę wewnętrznego dziecka, uwielbiane przez wokalistkę kreskówki, odrobina gotyckiego mroku. Trochę dziko, a trochę wrażliwie.

Do klipu dołączony jest również list od wokalistki, który opowiada o procesie tworzenia utworu, jej tendencji do tworzenia smutno-wesołych piosenek i o tym, jak prawie zwariowała tworząc ten singiel. Cały list możecie znaleźć TUTAJ. Nie pozostaje nam nic innego jak wciskać “play” i czekać na dalsze wieści, jak ta, kiedy będziemy mogli spodziewać się nowego albumu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News