Soczysta wiosna Sizeer Music on Tour

size

Podczas poznańskiego przystanku w klubie Eskulap,mocno zbasowany, imprezowy ferment wprowadzą brytyjskie gwiazdy dubstepu Doctor P & Krafty MC

Pod osłoną nocy, życie miasta nabiera innego rytmu, co jest szczególnie wyczuwalne w weekendowe wieczory, gdy ulice i kluby zaczynają tętnić imprezowym pulsem. Występ Doctora P w towarzystwie mistrza mikrofonu, znanego jako Krafty MC w poznańskim Eskulapie, będzie pierwszą imprezą rozpoczynającą wiosenny cykl Sizeer Music On Tour. Kolejni artyści i przystanki klubowej trasy, to Dirtyphonics w Warszawie i Wrocławiu oraz Foreign Beggars w Krakowie i Berlinie.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Wizjoner dubstepu

Po występie mistrza dubstepowego stylu, jakim jest Doctor P, możecie spodziewać się najnowszych brzmień gatunku, dostarczonych zarówno przez kolegów po fachu, jak i jego własnego autorstwa. Twórca kultowego dziś numeru „Sweet Shop”, od którego zaczęła się jego przygoda ze stylistyką dubstep, czy równie dobrze rozpoznawalnych kawałków „Tetris” czy „Big Boss”, uważany jest za wizjonera gatunku. Nic więc dziwnego, że tacy artyści jak, Plan B, Rusko czy Example, chętnie powierzają mu remikserską robotę nad swoimi numerami. Na imprezie, 5 kwietnia w poznańskim klubie Eskulap, z jego udziałem nie powinno zabraknąć owoców niedawnej współpracy z Method Manem i Adamem F, pt. „The Pit”. 

Headliner:
Doctor P (Circus Rec) UK
Krafty Mc / UK

Support:
PASZCZAK
Julian de Narco
ONE DJ
Playaman RespectaKru/Broken Music

 

Jesteś w innego miasta i nie wiesz jak dojechać na tę imprezę? Wybierz przejazd z blablacar!

 

500x150

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News